Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: android 1.6

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

android 1.6

facebook müşteri hizmetleri
    eger konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim.
    bende GM DSTL1 android 1.6 var.acaba 1.7 veya üstü versiyonları yüklesem çalışırmı.mesela 1.7-2.1-2.2-2.3 gibi.çünkü 1.6 da navigasyon gps pusula vs programları çalıştıramadım.teşekkür ederim şimdiden..

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Cevap: android 1.6

Merhaba,
    Hangi cihazı kullandığınızı ve hangi programları denediğinizi yazarsanız sizi yönlendirebiliriz.
    Birde sanırım 1.7 falan sürümleri yok 2.1 ve 2.2 var.

Deneyimli Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

RE: android 1.6

Alıntı etreme Nickli Üyeden Alıntı
    eger konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim.
    bende GM DSTL1 android 1.6 var.acaba 1.7 veya üstü versiyonları yüklesem çalışırmı.mesela 1.7-2.1-2.2-2.3 gibi.çünkü 1.6 da navigasyon gps pusula vs programları çalıştıramadım.teşekkür ederim şimdiden..
    öncelikle android 1.7 yok
    diye biliyorum ki hatta eminim yok
    diğer bir mesajınızda yazmıştınız pusula olayını birden fazla aynı konu ile ilgili yeni başlık açmanız forumda hem kalabalık yaratacaktır hemde sizin kafanız karışacaktır
    diğer mesajınıza verdiğim cevaptada belirttiğim gibi cihazın donanımını tam inceleyin g sensor olmayabilir o hareket sensörü
    saygılar.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

RE: Cevap: android 1.6

Alıntı ferater Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba,
    Hangi cihazı kullandığınızı ve hangi programları denediğinizi yazarsanız sizi yönlendirebiliriz.
    Birde sanırım 1.7 falan sürümleri yok 2.1 ve 2.2 var.
    Benim asıl sorunum GENERAL MOBİLE DSTL1 de G-SENSOR diye menü var.menüyü açtığımda telefonumun ekranında düzgün bir yüzeyde 2 adet çizgi ilerliyor kaliprasyon tamamlandı diyor.Farklı bir G-SENSÖR mi ki bu acaba?

Aşagıdada android 1.7 sürümlü bir cihazın özellikleri!
    Specifications:
    CPU: VIA8505
    Operate System: Google Android 1.7
    Multimedia Codes: Support MP3/Audio Format support, AVI (Motion JPEG)/***** Format support WORD, EXCEL, MAIL& PDF READER, support ***** ONLINE
    Memory: RAM 128M
    Flash Memory: 2GB, up to 16GB
    Sp eaker: 2*Built-in Speaker 8

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Bu yazdığınız özellikler hangi cihaza ait acaba? Çin malı olması muhtemel gibi geldi bana. Yazılımlar arasında winrar, wordpad , excellden bahsediyor baksanıza
    Sorunuza gelince ;
    G-sensör öyle kullanılan birşey değil. Telefonunuzu yatay dikey v.s. yönlerde çevirdiğinizde ekranın dönmesini sağlar, oyunlarda kontorller olarak görev yapabilir. Veya harita, gps kullanırken yönünüzü belirlemeye yarar. Siz sadece sensörü kalibre ediyorsunuz.

Deneyimli Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı ferater Nickli Üyeden Alıntı
    Bu yazdığınız özellikler hangi cihaza ait acaba? Çin malı olması muhtemel gibi geldi bana. Yazılımlar arasında winrar, wordpad , excellden bahsediyor baksanıza
    Sorunuza gelince ;
    G-sensör öyle kullanılan birşey değil. Telefonunuzu yatay dikey v.s. yönlerde çevirdiğinizde ekranın dönmesini sağlar, oyunlarda kontorller olarak görev yapabilir. Veya harita, gps kullanırken yönünüzü belirlemeye yarar. Siz sadece sensörü kalibre ediyorsunuz.
    ferater inde dediği gibi telefon çin menşei li bir cihaz marka ve modelide
    GENERAL MOBİLE DSTL1
    oldukça iyi bir telefon fiyat performans olarak bakıldığında oldukça güzel ayrıca çift hatlı olması ayrı bir avantaj
    ve cihaz çift işlemciye sahip olduğundan iki hattıda aynı anda aktif olarak kullanabiliyor cihaza ilk çıktığında üzerinde android 1.5 sürüm vardı şimdi kendi sitesinde 1.6 sürümü yayınlanmış ve nasıl update edileceği düzgünce anlatılmış
    site
    http://www.generalmobile.com/TR/index.asp[/url]?action=Android_Phones/DSTL1_support

cihazı burada anlatılan şekilde update ederseniz forumda bulunan supercompass ve compass programları cihazda düzgün çalışacaktır diye düşünüyorum
    ayrıca cihazın gps desteğinin ve 3G desteğinin olmadığını söylemek isterim gps ve 3g desteklemiyor

cihaz için yayınlanan android 1.6 sürümü içinde gelen yeniliklerle ilgili açıklama
    şurada mvcut
    http://www.generalmobile.com/support_TR/dstl1/DSTL1_guncelleme_notlari.pdf

bu cihazı alacaktım ama GPS ve 3G desteği olmadığı için vazgeçmiştim.

Android®
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 20 teşekkür aldı

Beyler 1.7 sürümü var 1.6 sürümü üzerinde 2-3 ufak değişiklik yapılmış hali ve evet GENERAL MOBİLE bir çin firması yani arkadaşınki çin malı bir android telefon diyebiliriz.Sürüm yükseltmeye gelince çin üretimi telefonlar çok hasastır 1.7 veya 2.1 gibi sürümleri kaldırmaya bilir

Android®
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 20 teşekkür aldı

Konu kilitlenmiştir.