Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: samsung i9000 *****da ses soruni

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Angry samsung i9000 *****da ses soruni

Merhaba arkadaslar android kullanmaya henuz basladim
    Telefonum i9000 samsung galaxy

sorunum facebook ve ******* daki *****lari oybatirken ve oyun oynarken sesin gelmemesi. Ama diger melodi vb gibi seslerde sorun yok nasil duzeltebilirim acaba yardim eder misiniz?
    Konu sermeric tarafından (10.Mayıs.2011 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Sorun cok ilginc kulakligi takinca ******* da ve diger uygulamalarda ses alabiliyorum (kulakliktan degil hoparlorden) kulakligi cikarinca ses alamiyorum bu sorun yukleme ile mi ilgili acaba?

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Ayarlar bölümünden Ses menüsüne girin.. Ses bölümünde tekrar Ses'i seçerek bütün ibreleri sonlandırınız..

İşe yaramazsa Marketten farklı bir tarayıcı *****eren aynı problemin onda da yaşanıp yaşanmadığını test ediniz..

Yaşanıyorsa, Flas Player uygulamasını sistemden kaldıraram Merketten tekrar yükleyiniz..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba oyunlarda da yasiyorum sorunu tarayici kaynakli olmasagerek.

Ses seviyeleri en sonda ve 10.1.8 flash yukluydu bunu 10 2 ye yukselttim reboot ettim cihazi ama sorun ayni kulakliktayken ses aliyorum hoparlorden cikarinca ses gidiyor

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Alıntı sermeric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba oyunlarda da yasiyorum sorunu tarayici kaynakli olmasagerek.

Ses seviyeleri en sonda ve 10.1.8 flash yukluydu bunu 10 2 ye yukselttim reboot ettim cihazi ama sorun ayni kulakliktayken ses aliyorum hoparlorden cikarinca ses gidiyor

Kullandığınız işletim sistemi sürümünü yazar mısınız?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    İsletim sisyemi froyo 2.2.1 froyo

kernel 2.6.32.9

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Cihazınızı en son çıkan ve en stabil android işletim sistemi olan I9000XWJVH - Android 2.3.3'e yükseltmenizi tavsiye edebilirim..

Nasıl yapacağınızla ilgili detaylı bilgi aşağıda linkini verdiğim konuda mevcuttur.. Fakat unutmayınız ki yapacağınız işlemlerde sorumluluk bize değil tamamen size aittir ve bu işlem garantinizin iptal olmasına sebep olabilir..

[FIRMWARE] Samsung Galaxy S için Güncel Resmi Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tamam yarin deneyip bilgi verecegim sorumlulugun bilincindeyim umarim sorun duzelir

telefon zaten yurtdisi yani tr de garantiai zaten yok bu acidan garanti dusundugum en son sey )

ama sorun cok ilginc sanrim bu yuklu olan sistem stabil degil donannimsal bir sorun olmasindan suphe etmeli miyim?

Cok ilginc birsey daha var yan ses tuslarnda asagi basinca ses yukseliyor yukari basinca alcaliyor bu bir anlam ifade ediyor mu acaba?

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    İlk defa böyle birşey duyuyorum diyebilirim.. Ama probleminizin donanımsal olmadığı aşikar.. Donanımda problem olmuş olsaydı ses çıkışı hiç alamamanız gerekirdi ama zil seslerinin çaldığından bahsediyorsunuz.. Konu donanımsal olamaz diye düşünüyorum..

Yapacağınız en mantıklı işlem, 2.3.3'e yükseltmek olacaktır.. Bu da problemi çözmezse cihazı bir yetkili servise götürmeniz ya da satıcısı ile irtibata geçmeniz gerekebilir..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Anliyorum yardimlariniz icin cok tesekkurler vermus oldugunuz linkten gerekli guncellemeyi yapip sonuclarini gormemiz en iyisi

tesekkurler
    iyi aksamlar

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu