Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Google'dan Yeni Uygulama Projesi "Google Music BETA"

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı

Google'dan Yeni Uygulama Projesi "Google Music BETA"

Google peşpeşe çıkardığı android sürümlerinin her cep telefonu modelinde farklı biçimde görüntülenmesi konusunda sıkça eleştiri alır oldu.. Bu sebepten olsa gerek ki bir çok ürününde tektip arayüz çalışması yapmaya başladı..

Her telefon modelinde farklı biçimlere, farklı dizilimlere sahip olan Qwerty klavyeler Gingerbread ile birlikte bir standarda kavuştu ve güncelleme alabilen bütün cihazlar Gingerbread Klavyesi ile birlikte tektip klavye sistemine geçildi..

Şimdi ise Google bir ***** oynatıcısı yazılım için kolları sıvamış durumda.. Yazılımın adı Google Music ve şu an Beta sürümü Amerika'daki android kullanıcıları tarafından davetiye usulüyle denenebiliyor..

Google Music, Google'ın hemen hemen bütün uygulamalarında olduğu gibi Bulut-Tabanlı sistem kullanıyor ve kendini sürekli geliştiriyor.. Google Music sizin için isteğinize bağlı olarak internetten albüm kapakları, sanatçı bilgileri, biyografi, diskografi gibi dökümanları *****ebilecek.. Tek merak konusu kuşkusuz ses kalitesinin ve kullanım kolaylığının ne derece tatmin edici olacağı..

Google Music Beta aşamasında beraberinde birkaç MP3 dosyasıyla birlikte geliyor ve ses kalitesini denememize olanak sağlıyor.. Beta aşaması sonlandığında Google Music'in tabletler ve akıllı telefonlar olmak üzere bütün android cihazlarda kullanılabileceği de gelen bilgiler arasında..

Google Music'in ortaya çıkan ilk ekran görüntüleri:

Saygılar, Keyifli Forumlar..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    google, iTunes'a göz dikti
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Alıntı alikasimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    google, iTunes'a göz dikti
    Bence de sonunda birileri Dijital ***** satışının neler getirebileceğini farketmeye başladı
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye MRZ86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    kesinlikle zaten çok geç bile kaldılar iphone pazar a hakim olana kadar beklenmemeliydi ...

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    iphone'un lidelik koltugu sallandi iyice android bi alem yaa herkesi devirdi gecti gocum bnm

Yeni Üye
    Nereden
    İnternet olan heryer
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Google giderek Apple'ı daha fazla zorluyor

Banned Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı Onur Şanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de sonunda birileri Dijital ***** satışının neler getirebileceğini farketmeye başladı
    bence çok para etmez Türkiye'de ama Avrupadaki bazı ülkelerden parayı kırabilir. Bizde netten istediğin şarkıyı kapağı, sözleriyle fln. rahatça zaten *****ebiliyorsun. Avrupa'da az da olsa bunun önüne geçebilen ülkeler var. Oralardan para kazanır ama kimsenin gidipte para vererek şarkı satın alacağına ben inanmıyorum Yaşasın FrostWire

Yeni Android nexussuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    3 aydir kullaniyorum, bilgisayarimdaki muziklerin hepsini siliyorum, önce g music'e upload ediyorum sonra siliyorum, harika birşey

Banned Deneyimli Android
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    40
    112 mesaja 148 teşekkür aldı
    Bu projenin sonucunu çok merak ediyorum umarım iyi şeyler çıkar ortaya