Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy s 2 kafayı yedi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Galaxy s 2 kafayı yedi

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar biri bana yardımcı olabilirmi.s 2 mi sabaha karşı şarja koyuyorum uyandıgımda teli elime alıp şarjdan cıkardıgımda pc le bağlantı kurup iptal edio kurup iptal edio ve bölelikle şarjımın % 15 ini falan yiyor.kendiliğinden düzeliyor.her şarjda aynı problemi yaşıyorum vetelefonu kapattım böle bi durumda bir üçgen içinde termometre kırmızıyla yanıp sonuyor ısındıgından böyle bi sorun yaptıgını anladım sizce ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz lütfen

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Teknik servise götürün aşırı ısınma ve bağlantı sorunu şikayetiyle. Donanımsal bir problem olabilir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Benzer bir sorun bugün benim de karşıma çıktı. Yaklaşık 1 aydır galaxy s2 kullanıyorum şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmamıştım. bu sabah da herşey normaldi fakat akşamdan bu yana şarj aletini taktığımda sanki usb ile pc bağlantısı kurmuş gibi algılıyor ve telefonu kapattığımda batarya sembolü yanında ünlem işaretli sarı bir üçgen ve hemen yanında kırmızı termometre yanıp sönüyor, bataryayı çıkarıp 2 saat kadar bekledikten sonra herşey tamamen soğumuştur deyip tekrar bataryayı taktım, ama takar takmaz yine aynı şekilde sarı üçgen ve yanında kırmızı termometre yanıp sönmeye başladı. Şimdi de %70 seviyesindeki bataryayı şarj etmeye çalıştığımda 2 dk sonra batarya %100 dolu uyarısını alıyorum!! Bu da donanımsal bir sorun mudur acaba??

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bence bu tür sorunlarda root yapılmışsa, kullanılan sistemi değiştirmek gerekebilir. En iyi çözüm ki bunu teknik servis yapacaktır kesin. Fabrika ayarlarına dönmek. Bütün bilgilerinizi kaydettikten sonra, bunu bi deneyin bence. Düzelmezse, evet donanımsal bir sorun olduğu kesinleşmiştir. Kurduğunuz veya kullandığınız yazılımlar buna sebep oluyor olabilir.

Deneyimli Üye shaq1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    XXX
    Ettiği Teşekkür
    54
    90 mesaja 118 teşekkür aldı
    Root varsa BatteryCalibration programını deneyin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşlar root yok kesinlikle.fabrika ayarlarına dönüşüde yaptım yok düzelmiyor tel cok sarj oldugu zaman böle oluyo.sarşı doldugu gibi şarjdan cıkarmak gerekiyo.eger doldukdan sonra kalırsa böle bi sorun oluyo.o yüzden uyurken şarja takamıoruz takcaksanızda evin en soguk odasında takıorum tel o zman ısınmıo rahat oluo sırf bu yüzden balkonda şarj etcem soguklarda ya

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    abicim sizde sabaha kadar bırakmayın fişte el insaf nokyamı sandınız bunu

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Aynı Problem bende de var üstüne birde telefonu kapatınca kendiliğinden geri açılıyor...Yani Telefonu Kapatamıyorum...Konuyla ilgili çözüm bulursanız bilgilendirirseniz memnun olurum...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhabalar, bende de aynı sorun bir kere oldu, telefonu şarj ettikten sonra driving moda girmeye, kapatınca kendiliğinden açılmaya, usb pc bağlantısına geçmeye başladı, telefonlarla ilgili sorun olduğunda genelde yabancı siteleri dolaştığım için, bunun çözümünü de hiç bir türk sitesinde bulamayıp yabancı sitelerde aradım, okuduklarıma göre bu sorunu yaşayan dünyada pek az insan yok.. bir çok kişi, bundan şikayetçi olmuş, usb portun bir hatasıyla ilgili olduğunu, tam hatırlamamakla beraber pin 3, pin 4 falan gibi (fazla teknik detay bilmiyorum) kısmın yol açtığı bir sorun, telefon kendini usb ye bağlı sanıyor ve devamlı driving moda alıyor, yani format atmayla çözülecek birrşey değil,
    çözüm 'çıt' ! servise gönderip düzeltilmesini isteyebilirsiniz, yada ben gibi sinirlenip, usb kablosunu takıp sertçe sağa sola zorlayarak 'çıt' sesini duyup 'aha kırdın işte' dedikten sonra düzeldiğini görebilirsiniz
    yani şu güzelim makineyi bu kardar sorunlu üretmeyi başarmış bir marka olarak samsungun karşısında saygı duruşuna geçmemek elde değil, ayrıca burası yerimi bilmiyorum ama PROXİMİTY sensor problemide yaşıyorum, telefon arama yapınca tuşları kilitliyor, vede o şekilde kalıyor, tek yolu pili söküp tekrar takmak, aramayı ne iptal edebiliyorsunuz nede başka birşey, bunu düzeltmenin bir yolu yokmu? aşırı sinir bozucu birşey, proximity sensoru iptal etme seçeneği var, ama neden telefonun fonksiyonlarını kısmak zorunda kalayım ki? servis bunu düzeltebilirmi ?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı nuri7890 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar, bende de aynı sorun bir kere oldu, telefonu şarj ettikten sonra driving moda girmeye, kapatınca kendiliğinden açılmaya, usb pc bağlantısına geçmeye başladı, telefonlarla ilgili sorun olduğunda genelde yabancı siteleri dolaştığım için, bunun çözümünü de hiç bir türk sitesinde bulamayıp yabancı sitelerde aradım, okuduklarıma göre bu sorunu yaşayan dünyada pek az insan yok.. bir çok kişi, bundan şikayetçi olmuş, usb portun bir hatasıyla ilgili olduğunu, tam hatırlamamakla beraber pin 3, pin 4 falan gibi (fazla teknik detay bilmiyorum) kısmın yol açtığı bir sorun, telefon kendini usb ye bağlı sanıyor ve devamlı driving moda alıyor, yani format atmayla çözülecek birrşey değil,
    çözüm 'çıt' ! servise gönderip düzeltilmesini isteyebilirsiniz, yada ben gibi sinirlenip, usb kablosunu takıp sertçe sağa sola zorlayarak 'çıt' sesini duyup 'aha kırdın işte' dedikten sonra düzeldiğini görebilirsiniz
    yani şu güzelim makineyi bu kardar sorunlu üretmeyi başarmış bir marka olarak samsungun karşısında saygı duruşuna geçmemek elde değil, ayrıca burası yerimi bilmiyorum ama PROXİMİTY sensor problemide yaşıyorum, telefon arama yapınca tuşları kilitliyor, vede o şekilde kalıyor, tek yolu pili söküp tekrar takmak, aramayı ne iptal edebiliyorsunuz nede başka birşey, bunu düzeltmenin bir yolu yokmu? aşırı sinir bozucu birşey, proximity sensoru iptal etme seçeneği var, ama neden telefonun fonksiyonlarını kısmak zorunda kalayım ki? servis bunu düzeltebilirmi ?
    Bende böyle bir problem yok, teknik servise gönderin cihaz değişimi ya da parça değişimiyle hallederler.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu