Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy S T959 Vibrant

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Galaxy S T959 Vibrant

T959 Vibrant Aldım ABD den. Kies ile güncelleme yapmak istediğimde cihaz Kies de kesinlikle görünmüyor.Ondi ile denediğimde port bağlantısı oluyor ama ondada olmuyor. Galiba Cihazda 3 tuş sorunuda var Cihazı Nasıl güncelleyebilirim. Usb portundan aparat ile download moduna geçirsem ondi de olurmu veya başka bir yöntem varmı

Aktif Android tanerky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gelibolu
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

RE: Galaxy S T959 Vibrant

3 tuş kombinasyonuyla download moda neden geçmiyor? bide şu kombinasyonu dene... ses kısma+kamera+power.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Merhaba öncelikle dediğim gibi 3 tuş sorunu var. Bu modellerde zaten kamera tuşu diye bir şey yok. Son çare olarak usb download aparatı ile deniyecem

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Usb download aparatı ile gayet güzel oldu. 5.10 TL lik masraf ile (5 TL KABLO+10KRŞ DİRENÇ masrafı) her zamankullanabileceğim aparat var.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

kardeş bende t959 galaxsy var

android 2.1 update bunu froyo 2.2.1 nasıl ykseltebilirim..kies mini ile yuksletnek istiyorum fakat kaydettrilmemiş cihaz hatası veriyo

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı Kara001 Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba öncelikle dediğim gibi 3 tuş sorunu var. Bu modellerde zaten kamera tuşu diye bir şey yok. Son çare olarak usb download aparatı ile deniyecem
    ,,,,

ses açma tuşu +power tuşu

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Galaxy S vibrant t959 geldi amerikadan ve türkçe menü yok ne yapmam gerek bilgi verirseniz sevinirim ???

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Galaxy S vibrant t959 geldi amerikadan ve tükçe menü yok ne yapmam gerek bilgi verirseniz sevinirim kullan varsa ???

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

galaxy s 3 tuş sorununa aparatsız çözüm
    GT-I9000 SGS 3-tuş sorunu çözümü
    Cihazı turkcell kontratlı almıştım ,cihazda 3-tuş problemi vardı yani recovery moda girmiyordu download modada. Aşşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde uyguladım ve şuan sorusuz olarak recovery moda giriyorum .Aşşağıdaki metin alıntıdır.Bu işlem riskli bir işlemdir .Cihazda meydana gelebilecek sorunlardan sorumluluk kabul etmiyorum.İşlemi yapan bazı arkadaşların cihazları brick olmuş.sebebi nedendir bilmiyorum.

Önemli: Bu işlem sırasında telefonu USB hub üzerinden değil, doğrudan bilgisayara bağlayacaksınız. Aşağıda yazanları aynı sıra ile yapın.

1.http://www.4shared.com/file/iZROsWG-/Aries_P-SBLtar.html[/url]
    adresindeki sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınıza *****in ve bir klasöre açın.

http://www.4shared.com/file/1fqvz9Bq/abd.html[/url]
    adresindeki sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınıza *****in ve içindeki üç adet dosyayı doğrudan C:\ dizinine açın.(bu klasorde 4 tane mevcut )

2. Telefonunuzu bilgisayardan ayırın, kapatıp tekrar açın, ardından Uygulamalar - Ayarlar - Uygulamalar - Gelişim seçeneğini seçin.hata ayıklamayı aktif yapın.

3. Telefonunuzun en az %60 miktarında şarjda bulunmasına dikkat edin.

4. Bilgisayarınızda çalışan Kies ile ilgili herşeyi kapatın. Programın kendisi, sistem tepsisindeki programcık vb. dahil.

5. Biraz önce *****ip, bir klasöre açtığınız Odin3 v.1.3.exe dosyasını çalıştırın.odin3 v1.3 için :http://www.4shared.com/file/Jt6J4Np4/Odin3epicv13.html[/url]

6. Telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Bu aşamada bir iki sürücü yüklenecek, bunların yüklenmesini bekleyin.

7. Başlat menüsünden bir komut satırı açın ve C:\ dizinine geçin. Burası biraz önce üç küçük dosyayı açtığımız dizin. Ardından (tırnaklar olmadan) "adb reboot download" komutunu yazın ve enter'a basın.

8. Biraz önce çalıştırdığınız ve arka planda duran Odin uygulamasına geçin, PDA seçeneğini tıklayın, gelen menüden aynı klasör içindeki "GT-I9000_SBL_RCVDL_FIX_FINAL.tar.md5" dosyasını seçin. "Phone Bootloader Update" seçeneğinin seçili olduğundan emin olun, SAKIN REPARTITION YA DA .PIT SEÇENEKLERİNİ SEÇMEYİN.

9. Start butonuna basın ve yazılım telefona yüklensin. Ardından telefon kendisini resetleyecektir. Telefonu bilgisayardan çıkartın, açın ve biraz önce seçtiğimiz gelişim seçeneğini disable edin. Sonra telefonu tekrar resetleyin, hepsi bu kadar.

Bu seçenekleri aynen takip ettim ve şu anda benim telefonumda 3 buton sorunsuz çalışıyor. Telefonu kapattıktan sonra 3 buton tuşuyla recovery mode'a sorunsuz girebiliyorum. Bu flash esnasında kullandığımız dosya ise doğrudan Samsung Kanada'dan geliyor, biz sadece bir yardımcı program ile onu kendi telefonumuza yüklüyoruz.

Hepsi bu.

Dediğim gibi telefonunuz bozulursa sorumluluk kabul etmiyorum ancak bir çok kullanıcı bu işlemi sorunsuz yapmış durumda, ben de aynı şekilde.

Saygılarımla. (ALINTIDIR)
    bir rep verirsin sanırım