Sayfa 1 Toplam 21 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 208 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [RUU] HTC Incredible S için Güncel RUU Dosyaları ve Kurulum Detayları

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

Cool [RUU] HTC Incredible S için Güncel RUU Dosyaları ve Kurulum Detayları

HTC'nin Incredible S için yayınladığı güncel RUU (ROM Update Utility) dosyalarına ve nasıl kurulması gerektiğine dair açıklamalara aşağıdan ulaşabilir, RUU dosyalarını *****ebilirsiniz. Konumuza geçmeden önce;

RUU dosyalarının kurulumu bazı yazılımsal riskler taşımaktadır. Programın Türkçe olması ve işlemlerin açıkça ifade edilmesine rağmen karşılaşacağınız sorun ve bozukluklardan sizler sorumlusunuz. Ayrıca işlemlerin ardından tüm kişisel bilgilerinizin silineceğini unutmayın!

HTC Incredible S'nizi RUU dosyası ile güncelleyebilmek için telefonunuzun bilgisayar tarafından tanınması gerekiyor. Bunun için HTC Sync programını kurup telefonunuzu senkronize ederek hem işlemleri yapmak için telefonunuzu tanıtmış hem de kişisel bilgilerinizin yedeğini almış olursunuz. HTC Sync hakkında detaylı bilgi ve programın *****me bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

HTC Incredible S Güncel RUU Dosyaları

Android 2.3.5 Gingerbread - HTC Sense 3.0 - Build: 3.11.405.2 - En Güncel RUU Dosyası

Android 2.3.5 Gingerbread - HTC Sense 3.0 - Build: 3.08.405.3

Android 2.3.3 Gingerbread - HTC Sense 2.1 - Build: 2.30.405.1

Android 2.3.3 Gingerbread - HTC Sense 2.1 - Build: 2.12.405.7

HTC Sync ile telefonunuzu bilgisayarınıza tanıtıp, kişisel bilgilerinizi yedekledikten sonra kurulum için hazırsınız. Dilediğiniz RUU dosyasını *****in, kurulum için aşağıdaki adımları takip edin.

1. Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. Bilgisayarınızın telefonunuzu tanıdığından emin olmak için HTC Sync programını kontrol edin.

2. İndirdiğiniz RUU dosyasını çalıştırın. Açılan programın Türkçe olduğunu göreceksiniz. Yönergeleri doğru şekilde anlayın ve uygulayın.

3. Karşınıza çıkan sözleşme ve kabul ile alakalı bölümleri doldurup, yükleme işlemlerini başlatın.

4. Yükleme işlemi yaklaşık 10 dakika sürecektir. Bu sırada yükleme barı belirli bir yüzdede takılı kalabilir. Sakın telefonunuzun kablosunu çekmeyin. Bu durum yüklemenin yapılmadığı anlamına gelmez.

5. Yükleme sırasında telefonunuz açılıp kapanabilir. Yükleme işlemi bittikten sonra cihazınızın düzgün bir şekilde açılmasını bekleyin. Kişisel bilgilerinizi telefonunuza senkronize edip, Android Gingerbread'li Incredible S'nizin keyfini sürün!

Goldcard yapımına buradan ulaşabilirsiniz.

HTC Incredible S Android Gingerbread güncellemesiyle alakalı detaylı bilgilere buradan erişebilirsiniz.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (11.Nisan.2012 Saat 15:38 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bilal Bey merhaba,

Paylaşımınız için teşekkürler.

Bu telefonu yurt dışından getiriyorum, 2 hafta sonra elimde olacak ancak Türkçe dil desteği yokmuş. Bu güncelleme ile android versiyonunu yükseltmenin yanı sıra Türkçe dil desteğine de sahip olabilecek mi telefonum?

Teşekkürler.

Yeni Üye
    Nereden
    adana
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    türkçe dil desteği var, küçük bir program *****ip kuruyorsun ve işlem tamam. bende yurt dışından getirdim ve o programı kurdum. adı : MoreLocae 2 bunu google yaz zaten heryerde çıkar. haydi hayırlı olsun. ama şebeke üzerinden görüntülü konuşcam diye heveslenme ben aldım şimdiş pişmanım.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    derman2650 merhaba,

O programı duydum fakat orjinal yazılımında Türkçe dil desteği olmasını tercih ediyorum, ama tavsiyen için teşekkür ederim. Görüntülü görüşmeye gelince, bence ön kamerasının olması çoğu telefona göre avantaj. Ona da bulurlar bir çare. Zaten ben şebeke üzerinden hiç görüntülü görüşme yapmadım bu güne kadar. Bundan sonrada yapacağımı düşünmüyorum. Skype ve benzeri programlar varken...

Yeni Üye muzi_ko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    selam arkdaşlar bana hala güncelleme mesajı felan gelmedi...
    sorun ne olabilir....
    bu şekilde güncelleme yaparsam ne gibi sıkıntısı olur yedekleme felan yaptığımı var sayıyorum gelen mesaja gore guncelleme ile arasındaki fark ne olabilir?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı muzi_ko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkdaşlar bana hala güncelleme mesajı felan gelmedi...
    sorun ne olabilir....
    bu şekilde güncelleme yaparsam ne gibi sıkıntısı olur yedekleme felan yaptığımı var sayıyorum gelen mesaja gore guncelleme ile arasındaki fark ne olabilir?
    Bir fark yoktur. Sorun olmaz. Güncellemeyi bir hafta daha bekleyebilirsiniz. OTA güncellemenin her cihaza ulaşması biraz zaman alıyor.

Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir fark yoktur. Sorun olmaz. Güncellemeyi bir hafta daha bekleyebilirsiniz. OTA güncellemenin her cihaza ulaşması biraz zaman alıyor.
    ok hocam senin dediğini dinliyecem bir hafta daha bekleyecem..
    sonra farklı bir sitede güncelleme için baya birşeyler yazmış en kolayı diye de yazmış.. farklı bir sd ile yapılışını anlatmış.
    bir kaç program *****me yaptırıyor sonra bir siteye mmc2 diye bir numaragirip mail istiyor felan fistan senin yazdığında gayet acık ve net..
    farkı su sız yedek alın devam edın demıssınız..bende acemı bırı olarak arada kaldım..
    çok teşekkür ederim...

Ettiği Teşekkür
    328
    ok hocam senin dediğini dinliyecem bir hafta daha bekleyecem..
    sonra farklı bir sitede güncelleme için baya birşeyler yazmış en kolayı diye de yazmış.. farklı bir sd ile yapılışını anlatmış.
    bir kaç program *****me yaptırıyor sonra bir siteye mmc2 diye bir numaragirip mail istiyor felan fistan senin yazdığında gayet acık ve net..
    farkı su sız yedek alın devam edın demıssınız..bende acemı bırı olarak arada kaldım..
    çok teşekkür ederim...
    Yedeğini almanız gereken şeyler; uygulamalar ve rehberinizdeki numaralar. Numaralar Gmail hesabınıza senkronize oluyor. RUU'yu yükledikten sonra Gmail hesabını ekleyince yapmanız gereken uygulamaları yüklemek. Bunun için de Astro File Manager'ın uygulama Backup özelliğini kullanabilirsiniz. Başka birşey yok, sd kartınızdaki bilgiler silinmiyor nasıl olsa

Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    olmadı hocam malesef hata verdi..müşteri kaydı hatası gibi bir hata...
    s on s off muhabbeti sanırsam...
    bende s on oldugu ıcın yapmadı sanırsam...

Ettiği Teşekkür
    328
    olmadı hocam malesef hata verdi..müşteri kaydı hatası gibi bir hata...
    s on s off muhabbeti sanırsam...
    bende s on oldugu ıcın yapmadı sanırsam...
    Hmm Desire Hd için paylaşmıştım bu hatanın çözümünü, şimdi incredible s için bir araştırayım.

Sayfa 1 Toplam 21 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler