Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. '''

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. '''

Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. Lütfen farklı bir hesap ile oturum açın bu sorunu nasıl çözebiliriz

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı mdhtc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. Lütfen farklı bir hesap ile oturum açın bu sorunu nasıl çözebiliriz
    Telefonunuzda Android Market yüklü değilse böyle söylemesi normaldir. Eğer Android Market'iniz de varsa Account ayarlarından senkronizasyon ve benzeri ayarların giriş yaptığınız Gmail hesabı ile ilişkilendirildiğinden emin olun.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ben htc hd desire telefonu yeni aldim android market yuklu fakat ne benim eski gmail adresi oluyor nede yeni adres olustururmaya kalksam .cant establish a reiable data connection to the server. this could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. cikiyor. ben turkmenistandayim burda telefonlar katar veya dubaiden geliyor nerdeyse sifir olup olmadiklarini bile bilmiyoruz aceba telefon baska bir adrese kayitli ondan mi bu uyari cikiyor yoksa ben telefonu bir sekilde bir kayit mi yaptiracagim hic birsey bilmedigim icin kusuruma bakmayin ilgilenen olursa sevinirim..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ben ilk aldığımda bendede aynı şeyi diyordu ve bendede market yoktu ama ben bilgisayardan giriyordum. telefondan girince market olmamasına o hatayı vermemişti

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    evet bu sorun bende de var nasıl çözecegız bılmıyorum lutfen bırısı cevaplasın arkadaslar..

market yuklu oldugu halde aynı sorunu verıyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşlar markete inanın gerek yok.. size ben bir market tavsiye ediyim.. snappz market.. Applanet alternatifidir. Bildiğiniz üzre applanet uzun zamandır serverı off konumunda. Uzun arayış ve bir arkadaşımın tavisyesi üzerine yüklediğim ......... isterseniz burdan *****ip telinize atıp kurun yada aşağıda.......... linkini telefonunuzdaki browsera girin. Otomatik download etsin
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (04.Eylül.2011 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı mhorhor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar markete inanın gerek yok.. size ben bir market tavsiye ediyim.. snappz market.. Applanet alternatifidir. Bildiğiniz üzre applanet uzun zamandır serverı off konumunda. Uzun arayış ve bir arkadaşımın tavisyesi üzerine yüklediğim ......... isterseniz burdan *****ip telinize atıp kurun yada aşağıda.......... linkini telefonunuzdaki browsera girin. Otomatik download etsin
    İllegal paylaşım ve bu paylaşımı yapan herşeyi paylaşmak da yasaktır.

Yeni Android
    Nereden
    Norway
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok

panther arkadaşım bende boot animation var bir tane ama orjınal ama eger sen de ki olanlarıda burda paylaşırsan sevınırım açılışa ses nasıl koyacagız ?