Sonuç: En begediginiz Arayuz /Launcher Hangisidir ?

Katılımcı sayısı
26. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Regina 3D Launcher

1 3.85%
  • NetFront Life Screen

0 0%
  • DXHome

0 0%
  • Full Screen Launcher

0 0%
  • GO Launcher Ex

12 46.15%
  • LauncherPro

6 23.08%
  • Hi Launcher

0 0%
  • Homescreen 3D

2 7.69%
  • ICS Launcher

4 15.38%
  • Gravity Home

1 3.85%
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HTC Flyer - iPad - Samsung Galaxy Tab ?

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

HTC Flyer - iPad - Samsung Galaxy Tab ?

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar tabletler arasında bir tercih yapmayı düşünürsek hangisini seçerdiniz ? Nedeni ile yazarsanız sevinirim.. Teşekkürler...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

RE: HTC Flyer - iPad - Samsung Galaxy Tab ?

''Ne için olduğu?'' cevabı yok ortada ama bu konuda ilginç bir açıklama olucak; Şimdi tablet almak istiyorsun eğer maddi durumda biraz iyi ise; İpad tavsiye ederim.Kapalı kutu, herşey en iyi performans için ayarlanmış şekilde satılıyor.Apple firması bu konuda en iyisi gibi.Htc flyer daha yeni gibi,bilemedim.Galaxy Tab ufak ne cebe ne ele tuhaf bir yapı kocaman telefonu andırıyor.Uygulama açısından sıkıntı çekicek gibi.Bir sorunda updateler,her an destek gidebiliyor.Malum Android biraz fazla hızlı yükseliyor yetişemiyorlar sanırım.Örneğin Htc Wildfire aldım 2.1 ve bekledim uzun bir süre 2.2 çıktı aynı anda 2.3'te çıktı wildfire desteğide gitti,daha komiği Wildfire S çıktı.İpad için böyle sorunlar söz konusu değil.Birde daha önce söylediğim Apple kapalı kutu ancak Android açık bir işletim sistemi her firma pazarda şansını deniyebilir.Galaxy Tab'dan daha iyi tabletler çıkabilir hemde daha ucuz ki varda araştırdığımızda bir sürü tablet ile karşılaşabiliniyor.Htc Flyer'da bu konuda Galaxy Tab'dan iyi gibi.Zaman herşeyi göstericek.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Tabiki galaxy tab...ipadin yok dokunmatigi iyiymis yok uygulamalari fazlaymis...hem tel hem tablet ikisi birarada...flashi yeter usbden direct hdd gibi kullanman (itunesmu ne ona gerenk yok)....
    __________________________________________________ ____________
    Ha birde mkv oynatici almana da gerek yok diract bagla tvye full hd seyret

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

arkadaşım büyük ekran büyük pil gideri demek.
    ayrıca tablet alacaksın ama flash olmayacak.hiç mantıklı deeğil
    gaalaxy tab diyorum.
    veya android işletim sistemi olan başka bir cihazda olabilir ama dananım özelliklerini sen seç.
    ihtiyacın olan dananımı seç ama işlatim sisteminde sakın hataya düşme pişman olursun parana yazık.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

fetihtime'a katılıyorum, telefon ya da tablet almadan önce verilmesi gereken ilk ve en önemli karar işletim sistemidir.
    İos'la mutlu olanlar, genelde teknolojiden fazla anlamayan, gereksinimleri az, araştırmayı sevmeyen, karşılaştırmayı ( örneğin androidle ) hiç ama hiç sevmeyen kişiler...
    Onlar mutlu kişiler, çünkü rakibini tanımazsan kendi kendine mutlu, huzurlu bir hayat sürersin...
    Flash açamayan bir tablet ya da bir akıllı telefon olurmu bu devirde allah aşkına ???????????????
    Usb bağlantın yok, bluetooht ile dosya alamıyorsun, onu yapamıyorsun bunu yapamıyorsun, say say bitmez...
    Aman efendim neymiş İos için uygulamalar çok çeşitliymiş, belki ben uygulama peşinde değilim sadece tablet olarak kullanacağım...
    Bunca senedir pc ve laptop kullanıyoruz, hala da kullanıyoruz , kullanacağız da, yani uygulamalar olmadan nasıl yaşadık bunca sene???
    ipad'i olan yakın bir arkadaşım galaxy tab'i gördükten sonra "keşke tabletim 7 inch olsaymış" dedi, çünkü taşımaktan yorulmuş aylardır.
    Samsung'un yeni çıkacak Galaxy S II için sloganı nedir biliyormusunuz " Kendini Hapsetme " çok anlamlı değilmi !!!!!!!!!!

Android'li tabletiniz hayırlı olsun

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

galaxy tab ..tablet bı telefon degıl bılgısayardır flash olmayan bılgısayarı napayım ...

Android®
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 20 teşekkür aldı

Lütfen sizlere yakışır şekilde hareket ediniz.Lüzumsuz mesajlar silinmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Yasasin galaxy tab kardesligi
    Tablet pc ariyorsan bir nevi pc ariyorsun demektir. E senin bilgisayarinda ***** izleyemedikten sonra net uzerinden tv ve ozellikle ligtv seyredemedikten sonra ben o pc yi ne yapayim ipad alipta yok simlock cikarmi yok versiyon yukseltsem bisey olurmu itunes a baglarsam senkronize ettigimde *****larim gider diye dusunecegime kafam rahat galaxy tabimi kullanirim

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

bence bu ankette motorola xoom unutulmuş.

ben htc flayer dedim ama motorola da hiç yabana atılmayacak bir tablet yapmış.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Evet arkadaslar 1 hafta once kiyaslama amaci ile galaxy tab yanina birde ipad aldim wifi olanindan ikisi birbiri ile kapisirmi derseniz ipad hala biraz sancili uzun zaman (ortalama 1 sene) olmasina ragmen ucretsiz veya kirik program bulmak iskence gibi ekrani cozunurlugu guzel multimedya disinda birsey yapmam diyorsaniz alin ***** izleyip muzik dinleyin baska bisey yapmaz galaxy tab hala 1 numaram

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu