Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vodafone 945 dokunmatik sorunu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Vodafone 945 dokunmatik sorunu

İyi günler,

Dün vodafone 945 aldım, Root ve Yazılım güncellemelerini gayet düzgün yaptım telefon açıldı, gmail senkronizasyonunu da yaptım fakat dokunmatikte bir sorun var. bazen kilidi gayet normal açabiliyorum tuşlar basıyo bazen de donup kalıyor launch tuşuna basıyorum mesajlar açılıyo. ya da örneğin klavyede a tuşuna basıyorum q tuşu basılıyo. delete'e basıyorum boşluk bırakıyo. nolur yardım edin bir türlü çözemedim. yazılımı gayet başarıyla hallettim. orada bir sıkıntı yok.

bu arada tekrardan recovery clockwork'ü yükledim, hatta 3.0.0.5'i 3.0.0.6 ile değiştirdim tekrar backup aldım düzeldi gibi oldu tekrar başladı aynı sorun.

yardımlarınızı bekliyorum.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    yahu kimse yok mu yardım edecek? nerede bu adminler?

Yeni Üye Sabano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İST. TUZLA Tersaneler Böl.
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    merhaba admin olmasamda bilgi vermek isterim ben ve arkadaşlarım bu telefonu kullanıyoruz içimizden bir kişi hariç diğerleri gayet sorunsuz kullanmaya devam ediyor. arkadaşın telefonuda kitlenme sorunu yaşıyor tuşlar diyelim basmıyor ekran açıkken kullanamıyor gibi sorunları vardı servise verdi düzeltilemez dendi ve değişti yenisi geldi aynı gün oda aynı hatayı verdi. tekrar iade etti yenisi geldi ama açıpta kullanmıyor.. dokunmatik ekranla ilgili bir sorun olabilir sistem düzeltmeye bilirde.. geçmiş olsun

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    dostum bende de söylediğinin aynı sorun var ekranın üzerine kola döküldükten sonra oldu tahmin ettiğim kadarıyla. sadece bazen donuyo, ama donduğu zaman bütün tuşlar falan çalışıyor. sadece ekrana işlem yapamıyorum. çözümü bulursan Roses_Lordhotmail.com adresne mail atar mısın belki göremem burdan