Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vodafone 945 Rehbere Kayıt Eklenmiyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Vodafone 945 Rehbere Kayıt Eklenmiyor

Merhaba: Bir başka başlıkta da sorulmuş fakat gerekli cevap yok. Sadece bir arakdaşın teli kapat aç siler yada menüye bas sil çıkar cevabı üzerine kapatılmış başlık. (zira başlıklar neden kapatılır,bir başka kişi aynı sorunla karşılaşınca yeni bir başlık açmak gerekiyorki boşuna DB kirliligi).. Konuya dönersek

Yeni bir numara kayıt etmek istediğimde "kişiler sime gönderilemedi" diye bir hata gelmekte. bunun çözümünü bulan arkadaş varmıdır acaba..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

RE: Vodafone 945 Rehbere Kayıt Eklenmiyor

Sanırım kimse tam bir çözüm bilmiyor cevap veren olmamış

Android®
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 20 teşekkür aldı

Merhaba eğer şuanda 945 bölümdeki soruları çözülmüş sorular bölümüne taşımasaydık en az 10 sayfa soruların içinde önemli konuları arıyor olacak ve hiçbir alakanız olmayan konulara bakmak zorunda kalacaktınız.Site düzenimiz bu şekilde işliyor.Çözülmüş sorular 'Çözülmüş sorular' katagorisine kilitlenip taşınıyor.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Bu sorunla karşılaşıp teli kapatıp açmadan çözen arkadaş yokmudur içinizde

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Ben bu sorunu yaşıyordum ancak nasıl oldu ne zaman oldu bilmiyorum tahminim root yaptıktan sonra bir kez daha böyle bir uyarı almadım telefona. Şimdi kişi eklediğim zaman Sim Karta gönderildi diyor sorunsuz bir şekilde.
    Deneme amaçlı aklıma gelenleri yazayım sorunu yaşayanlar denesinler.

-Telefonunuzu root ediniz ve öyle kişi ekleyiniz. En azından tek sefer deneme için.
    -Rehber ayarlarında gösterilecek kişiler için sadece Sim Kart seçili olsun.
    -Yine rehber ayarlarında senkronizasyon yapmasın hiçbir şekilde gmail ile ve gmailden hiçbir şey göstermesin rehber içerisinde.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Selam; Teşekkürler cevap için.Root dışındakileri yaptım fakat hata çözülmedi. Sanırım asıl problem "root" olayı.. Root sonrası garanti gittiği için buna pek yanaşmıyorum işin açıkcası.. başka bir çözüm bulana kadar (root dışında), fikir ve önerilere açığım

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Root yaparsanız garantiniz gitmez. Rootlu halde servise gönderirseniz garantiniz gider z4root programı ile geçici root yapın. servise göndereceğiniz zaman z4root ve onun oluşturduğu superuser uygulamalarını silersiniz telefon tertemiz olur

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Root işlemi sonrası oluşan kalıntılar için samsung gibi firmalar garanti kapsamından çıkartmıştır.. Superuser i silebilirseniz ne ala. ama silemedenn servise giderse ne olacak .. Zira Şikayet Var sitesine baktığımda Teleservice ile ilgili birsürü şikayet var ve çözülen başlığa rastlamadık. Ya bilgi vericez ya bize seri nosunu yollayın diye belirtip çözüldü deniliyor.. Sorunlu bir servis anladığım kadarı ile..

Root yapmak-backup almak-marketi yüklemek-gereksiz programları uçurmak gibi isteklerim olsada.. Garanti konusu canımı sıkmakta .. Çekindiğim kısımda burası zaten

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

benım de bu konuyla ılgılı sorunum var. Öncelikle ben de aranıza yeni katıldım 945 telefonumla ve herkese merhabalar. Dıger telefonumda bulunan 350 kısılık lısteyı karta 250 kısı olarak taşıdım ve sonra 945 e taktım bı turlu nasıl telefon rehberıne kaydedecıgımı bulamadım sonra bı baktım kı kendısı senkronize edıyor. Buraya kadar guzel sonra hattı cıkardım dıger kalan 100 kısıyı de taşıdım ama bu sefer bı baktım kı 945 dekıler kaybolmus. Haliyle su anda 250 kısı kaybım var. ne yapacam nasıl yapacagım bılmıyorum sım ıle ılgılı bı ıslem bulamadım telefonda. acaba bu tarz sorunların tamamını çözmem için illaki bu root denen seyı yapıp sonra baska programlarla mı bu ısı halletmem gerekli. teşekkürler.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Çok sıkıcı bir durum işin aslı. Ben kendi sorunumu "root" olayı olmadan çözmeye çalışıyorum ama henüz başaramadım.. Vodafone+Telesrvice ye mail attım ama kaale alıp cevaplarlarsa tabi..

Sizin sorununuzu tam olarak bilemesemde. Go Contact giye bir program var. ben onu kullanıyorum. Gerçi kendi kişiler programı ile dışa aktarıp sd karta çıkartın. diger 250 yi de aynı yolla deneyin.. sonra içe aktar diyerek sd karttan geri alın. Bir çözüm olabilir. Her ihtimale karşı diger tel yada simdeki numaraları silmeyin.. Ne olur ne olmaz yedekte kalsın. Eğer imkanınız var ise bir deneyin isterseniz.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu