Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [ROM] HTC Tattoo için Güncel RUU - ROM Güncelleme Dosyaları ve Kurulum Detayları

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

Post [ROM] HTC Tattoo için Güncel RUU - ROM Güncelleme Dosyaları ve Kurulum Detayları

HTC'nin Tattoo için yayınladığı resmi ROM Güncelleme Dosyalarına - RUU - ROM Update Utility, *****me bağlantılarına ve kurulumuna dair açıklamalara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Konumuza geçmeden önce;

RUU dosyaları her ne kadar HTC tarafından resmi olarak dağıtılan güncellemek programları olsalar da yükleme işlemi bazı yazılımsal riskler taşımaktadır. Aşağıdaki adımları doğru bir şekilde uygulasanız bile kurulum ve kurulum sonrası oluşabilecek sorunlardan sizler sorumlusunuz. Ayrıca işlemlerin ardından telefonunuzdaki kişisel bilgilerinizi kaybedebilirsiniz. Bunun için yükleme öncesi telefonunuzun bilgilerini yedekleyin.

Yükleme işlemine başlayabilmek için telefonunuzun bilgisayar tarafından tanınmış olması gerekiyor. Tanıtma işlemini gerçekleştirmek için HTC Sync programını kullanın. Yine HTC Sync ile telefonunuzun yedeğini de alabilirsiniz. HTC Sync programı ile ilgili detaylara ve *****me bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

HTC Tattoo - Click Güncel RUU Dosyaları

RUU_Click_HTC_WWE_1.67.405.6 - Android 2.1 - En Güncel RUU Dosyası

RUU_Click_HTC_WWE_1.65.405.1

RUU_Click_HTC_WWE_1.63.405.1

RUU_Click_HTC_WWE_1.56.405.1

İstediğiniz RUU dosyasını *****in. HTC Sync ile telefonunuzu bilgisayara tanıtın ve işlemler öncesi program ile telefon arası senkronizasyonu gerçekleştirin. Bu şekilde yükleme ertesinde ayar ve verilerinizi geri yükleyebilirsiniz. Kurulumu aşağıdaki adımları takip ederek yapın.

1. Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın ve HTC Sync programını kontrol ederek telefonunuzun bilgisayar tarafından tanındığından emin olun.

2. İndirdiğiniz RUU (ROM Update Utility) programını çalıştırın.

3. Karşınıza çıkan kurallar, cihaz durumu ve riskler hakkındaki bölümleri onaylayarak yükleme işlemini başlayın.

4. Yükleme işlemi yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Yükleme sırasında yükleme barının donduğunu gözleyebilirsiniz. Bu durumda telefonunuzun kablosunu çekmeyin! Yükleme barı dolana kadar işlemler bitmeyecektir.

5. Yükleme sırasında telefonunuz açılıp - kapanabilir. RUU programı üzerinde yüklemenin bittiğine dair tebrik yazısını gördükten sonra telefonunuzun tamamen açılmasını bekleyin.

6. Yükleme sonrası HTC Sync programı ile senkronizasyonu gerçekleştirerek kişisel verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Goldcard yapımına buradan ulaşabilirsiniz.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (29.Mayıs.2011 Saat 08:41 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    S.A. Söylediğin gibi yapıyorum fakat ERROR [131] CUSTOMER ID şeklinde hata alıyorum. Nedendir ?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı selalecafe33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.A. Söylediğin gibi yapıyorum fakat ERROR [131] CUSTOMER ID şeklinde hata alıyorum. Nedendir ?
    Cihazınız operatör ürün olduğundan dolayı hata almışsınızdır.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazınız operatör ürün olduğundan dolayı hata almışsınızdır.

Aynı hatayı ben de alıyorum. Flash boot ta iken ww rom yüklemeyi de denedim. Yine aynı sonuç. Bunun bir hal çaresi var mıdır?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    şimdi 1.67.405.70 çıktı ve en güncel rom olarak bu görünüyor.Fakat türkçeleştirme gibi bi durum varmı.Yada türkçe bir rom yükleme şansımız varmı.Ben türkçe bir rom bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı selalecafe33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi 1.67.405.70 çıktı ve en güncel rom olarak bu görünüyor.Fakat türkçeleştirme gibi bi durum varmı.Yada türkçe bir rom yükleme şansımız varmı.Ben türkçe bir rom bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
    MoreLocale2 uygulamasıyla türkçeleştirebilirsiniz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba benim cihazımın versiyonu 1,6 bunu güncellemek istiyorum, fakat Vodafone cihazı olduğu için sorun yaşarmıyım ?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Benim cihazım da Vodafone cihazı, ben de aynı hatayı alıyorum. Bunu engellemenin bir yolu varsa paylaşabilir misiniz ?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    kimse bu konuyla ilgilenmiyor malesef;bende bir vodafone htc tattoo kullanıcısı olarak yanlız kaldık arkadaşlar.Ama yinede rica ediyorum.supercid işleminden tutun hemen hemen bir çok işi yaptığım halde ne süper cid işlemi gerçekleşti ne wolrd wide rom yüklendi ne de başka bir şey.en sonda pes ettim.ama sizden ricam bilen ve ya yapan bir arkadaşımız varsa bizi bundan kurtarsın.

Bu Konu için Etiketler