Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kies i9000 yok

Yeni Üye
    Nereden
    Bodrum
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Kies i9000 yok

Arkadaşlar kieste oyundu programdı aratırken farkettim sağ üstte model seçebiliyoruz. Fekat I9000 yok. Benim Kiestemi bir problem var yoksa genel bi durum mudur bu?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı terbiyesiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kieste oyundu programdı aratırken farkettim sağ üstte model seçebiliyoruz. Fekat I9000 yok. Benim Kiestemi bir problem var yoksa genel bi durum mudur bu?
    Bir ay önce de cihazın Kies'e bağlanmama sorunları olduğundan şikayet ediliyordu. Sanırım bir sorun var, farkeder mi bilmiyorum fakat kendi kiesinizi silip Samsung UK sitesindeki buradan *****ebileceğiniz kies'i *****ip yükleyin belki sorunsuz çalışır.

Yeni Üye diego85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    6
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    ben kies *****dim fakat android servisi kullanılmıyo falan yazıyodu. telefonun kutusundan cıkan kies cd sınden kurmustum sonra guncelleme var dedı guncelledım.fakat yıne bada uygulamaları falan cıktı androıd olarak kullanabılcegımız kıes varmı ki ??*

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı diego85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kies *****dim fakat android servisi kullanılmıyo falan yazıyodu. telefonun kutusundan cıkan kies cd sınden kurmustum sonra guncelleme var dedı guncelledım.fakat yıne bada uygulamaları falan cıktı androıd olarak kullanabılcegımız kıes varmı ki ??*
    Sitedeki orjinal Firmware konusundan son yayınlananı yükleyin. Android Market ve Samsung Apps içeriyor. Kies'le uğraşmayın.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Konuya açıklık getireyim..

Kies'de bulunan Samsung Apps bölümüne girerek Galaxy S'e uygulama yükleyemezsiniz çünkü desteklenmiyor.. Kies'in içerisindeki Samsung Apps sadece Wave serisi cihazları tanır ve onlara uygulama *****menize olanak sağlar.. Zaten girmeye çalıştığınızda da tam emin değilim ama uygulamalarınızı Android Market aracılığıyla *****melisiniz gibi bir ibare ile karşılaşıyorsunuz.. Kısacası Kies'i Galaxy S'e uygulama atmak için kullanamazsınız..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..