Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mobee'den Android 2.3'lü hızlı bir tablet

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Mobee'den Android 2.3'lü hızlı bir tablet

facebook müşteri hizmetleri

Mobee'nin yeni modeli 3D desteği ve hızı ile oyun meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

Mobee'nin sürekli geliştirdiği Mobee Nett 7", yeni eklenen özellikleri ile tablet pazarında ilklere imza atıyor. "Android 2.3 Ginger Bread" sürümünü kullanan ilk tablet olan Mobee Nett, 1.2 GHz işlemcisiyle en hızlı tablet olma özelliğine de sahip. Bu hızıyla tablet, tüm fonksiyonları rahatlıkla kullanmayı sağlamanın yanı sıra özellikle oyun oynamayı çok zevkli hale getiriyor. 3D oyun ve ***** desteği sayesinde 3D oyunlar oynanabiliyor.

Kapasitif dokunmatik ekrana sahip 7" boyutundaki ilk tablet olan cihaz, bu özelliği ile kaliteli, konforlu ve zevkli bir iletişim sağlıyor. Benzerlerinde olmayan Türkçe klavyesiyle bir adım öne çıkan Mobee Nett, 2.0 MP kamerasıyla da benzerlerine göre fark yaratıyor. HDMI çıkışı ile 1080P high-definition ***** çıkışı sayesinde de; dizi ve filmler televizyona aktarılabiliyor, dokümanlar projeksiyona aktarılıp toplantılarda kullanılabiliyor.

Sadece 370 gram olan ultra-ince tablet, her yere götürülebiliyor böylece işlevleri, inceliği, hafifliği ile günlük yaşamın bir parçası haline geliyor. Yeni Mobee Nett Tablet 7" kullanıcıları ister evde ister ofiste ister tatilde kısacası her yerde konforlu mobil iletişiminin keyfini yaşıyor.

İşletim sistemi olarak Android 2.3 sürümünü kullanan tablet 512 MB DDR RAM'e sahip bulunuyor. 1.2 GHz işlemci kullanan yeni Mobee Nett Tablet 7", 4 GB dahili depolama alanının yanında 32 GB'a kadar destekleyen mikro SD kart yuvası bulunduruyor.

Sektördeki güçlü tabletlerden yeni Mobee Nett Tablet 7", KDV dahil 444 TL'lik fiyatıyla kullanıcılara sunuluyor.

Alıntıdır...
    chip.com.tr

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

RE: Mobee'den Android 2.3'lü hızlı bir tablet

Mobee 'nin tabletleri güzel işe yarar cihazlar.Fakat '' MOBEE '' diye cihazın üstüne yazmaya ne gerek vardı onu anlamadım.
    Cihazın tasarımı gerçekten güzel.

Co - Admin Profesyonel Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 3 teşekkür aldı

Matkasi arkadasim tabi yazarlar

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Mobee T1200 ürün bende var. Yukarda resmi olan model değil. Üstteki ürün real markette satılıyor, inceledim yetersiz buldum.
    T1200ü 1 ay önce aldım.

Artı eksi değerlendirmesi yapmak istiyorum.

Eksiler:

Pili yaklaşık 2-3 saat gidiyor
    verilen kılıf ve ekran koruyucu plastik, başka üründen arta kalanlar gibi. Kutusuna yakışmamış.

şarj girişinde sorunlar çıkmaya başladı (1 aylık ürün). Bazen akım geçiyor bazen geçmiyor. Nokia telefonların ince şarj ucu gibi. Evirip çevirmek gerekiyor.
    Sonunda şarj cihazı bozulacak sanırım.

artılar:
    türkiye piyasasına göre ucuz
    işlemcisi iyi, 3D desteği var.
    ***** oynatımı başarılı.

Netice:
    şarj ünitesinde sorun çıkmazsa tavsiye edebilirim.
    galaxy ile boyutları aynı, galaxy için üretilecek kılıflardan kullanmayı düşünüyorum.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

yine ben.
    mobee t1200 bozuldu. servise gönderdim. servis sağolsun sorunu çözmüş, açılmayan yani hiçbir sorunu olmayan bir ürün göndermiş

ürünü iade ettim.
    "ainol novo 7 advanced "aldım. 100 tl daha ucuza aldım ama pil süresi kat kat fazla.

novoyu honkongdan paypalla ödeme yaparak aldım. www.ownta.com

aldığım ürünün aynı fiyata bir üst modeli çıktı. keşke 2 ay daha bekleseydim.
    bendeki üründe gayet tatmin edici ama her zaman üst model daha iyidir.

mobee gibi hurdaları tavsiye etmiyorum, ithalatçıları kâr marjı hangi üründe fazla ise ona yöneliyorlar. bizim türk kafası bukadar çalışıyor. iyi mal getirip müşteri memnuniyetini umursamıyorlar. çünkü birsüre sonra başka ürün getirip başka firma oluyorlar. eski ürünün teknik desteği de kalmıyor. zaten yok da.
    ainol köklü sağlam bir firma. tavsiye ederim.
    müşteri memnuniyeti iyi reklam yaptırır.