Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Desire 2.3 Güncelleme Hakkında Önemli

Android®
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 20 teşekkür aldı

Desire 2.3 Güncelleme Hakkında Önemli

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar xda'dan aldığım duyumlar güncelleştirmenin 2 haftaya kadar dağıtılmaya başlanacağı üzerine fakat ben sizi başka bir konuda uyarmak istiyorum. Güncelleştirmeyi yapmadan önce bir kere daha düşünmelisiniz. Çünkü bu güncellemeden sonra telefonunuzu bir daha root edemeyebilirsiniz. Wildfire'da 2.2 güncellemesinden sonra root edilemedi ve şu anda 2.3 custom romlar ortada iken rootsuz telefon sahipleri hala 2.2 kullanmak zorunda kalıyorlar. Ayrıca muhtemelen desirenin alacağı son güncelleme 2.3 olacak çünkü onun bir alt modeli wildfire 2.3 ü alamıyor bu demek oluyor ki desire de 2.3 sonrakini almayabilir.İşin özeti desire de 2.3 root edilmedikten önce güncellemeyi yapmak riskli. Biliyorum çoğunuz kızacak ama ben görevimi yapıp uyarayım benden söylemesi

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

RE: Desire 2.3 Güncelleme Hakkında Önemli

önce mart dediler sonra nisan oldu mayıs başı mayıs sonu derken hazirana geldik =) ben insertcoin 1.0.5 yükledim gayet stable gayet kullanışlı. Tabii ki orjinaL romdan yanayım ama dediğin gbi root sorunu olacaksa gerek yok. uyarın için sağ olasın dostum

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

hocam bilgilerin için çok teşekkürler fakat ben aynı görüşte değilim şu sebepten dolayı desire hd2 leo dan sonra en fazla kullanılan cihaz buna karşın wildfire kullanan kesim çok az bu yüzden wildfire a destek çok az oluyor bilindiği üzere hd2 , desire hd ve desire bravo dünyada en çok custom rom yapılan cihazlar . desire hd için güncellemeden hemen sonra root z4 programı ile root edilebildi yani bence bu kadar custom rom çıkarılan bi cihazın 2.3 gb güncellemesinden sonra root edilememe gibi bi sorunu olucağını zannetmiyorum ama genede hayırlısı tahmin ettiğimiz gibi güncellemede gene çok sapma oldu verilen tarih hiç tutmuyor

Android®
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 20 teşekkür aldı

haklısın tolga hocam fakat cihaz eskidi ve yeni modeller çıktı hackerların çoğu model değiştiriyor mesela xda daki baadnewz sensation alacak desiresini satıyor yani hackerlar da kendini güncelleyip yeni ufuklara yelken açıyor o yüzden desire altın çağlarını yaşıyor şu an fakat bu gelecekte ne olur bilinmez. eğer yapılabilseydi wildfire 2.2 de root edilirdi fakat htc güncelleme ile birlikte hboot kilidini değiştirmiş o yüzden kıramamışlar bunun desirenin başına gelme ihtimalide olabilir. Custom romlarla oynayanlara desire 2.3 root edilmeden güncellemeyi yapmamak şu anda bana daha iyi gibi geliyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

hocam sende haklısın bizim ülkemizdeki fiyatlar onlarda olsa inan bana adamlar daha halen wm 6.5 li cihazları kullanırlardı heralde bugün arkadaşım cihaz alıcak ne alıyım ne alıyım diye soruyordu bende desire s al dedim büyük ekran olmasını istemiyor o yüzden yurt dışında yaşıyan akrabasını aradı 239 euro fiyat verdiler e şimdi böyle fiyatlar olunca bende olsam yeni bi cihaz çıkınca ona yönelirim yani diyceğim bu hackerların başka cihazlara yönelmeleri gayet doğruda bu adamlar bu cihazları çok iyi biliyorlar inanın bana desire bravo ile deisre s arasında hiç bifark yok gibi ben cihazı denedim dahili hafıza gayet yeterli hız konusunda çok az bi fark var bide sürümü 2.3 yani bi iki hafta içinde bizim cihazlarda 2.3 güncellemesi ile bu sorunda kalmıycak gibi bakalım hayırlısı güncellemeyi heyecanla bekliyorum çıktığı gibide yapmayı düşünüyorum bilindiği üzere çok eski cihazlarada örneğin touch 2 mega için halen hackerlar tarafından yeni romlar ve hatta windowsphone 7 bile üretiliyor eminimki desire ayrıcalıklı bi cihaz olduğu için ( pda tarihini değiştiren cihaz bence ) 2.3 güncellemesi ile kısa sürede root işlemini gerçekleştireceklerdir

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

hocam sende haklısın bizim ülkemizdeki fiyatlar onlarda olsa inan bana adamlar daha halen wm 6.5 li cihazları kullanırlardı heralde bugün arkadaşım cihaz alıcak ne alıyım ne alıyım diye soruyordu bende desire s al dedim büyük ekran olmasını istemiyor o yüzden yurt dışında yaşıyan akrabasını aradı 239 euro fiyat verdiler e şimdi böyle fiyatlar olunca bende olsam yeni bi cihaz çıkınca ona yönelirim yani diyceğim bu hackerların başka cihazlara yönelmeleri gayet doğruda bu adamlar bu cihazları çok iyi biliyorlar inanın bana desire bravo ile deisre s arasında hiç bifark yok gibi ben cihazı denedim dahili hafıza gayet yeterli hız konusunda çok az bi fark var bide sürümü 2.3 yani bi iki hafta içinde bizim cihazlarda 2.3 güncellemesi ile bu sorunda kalmıycak gibi bakalım hayırlısı güncellemeyi heyecanla bekliyorum çıktığı gibide yapmayı düşünüyorum bilindiği üzere çok eski cihazlarada örneğin touch 2 mega için halen hackerlar tarafından yeni romlar ve hatta windowsphone 7 bile üretiliyor eminimki desire ayrıcalıklı bi cihaz olduğu için ( pda tarihini değiştiren cihaz bence ) 2.3 güncellemesi ile kısa sürede root işlemini gerçekleştireceklerdir