Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsung 5670 fit Androit market sorunu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Samsung 5670 fit Androit market sorunu

Merhabalar. Forumda araştırdım ancak bulamadım. Sorun şu: Samsung 5670 fit cep telefonu aldım. telefon üzerinde gelen bir androit market var ancak 4 tane uygulama mevcut ve herşekilde kısıtlı. androit marketi bulup kurdum telefona, marketteki tüm uyglamaları görebiliyorum ancak *****meye çalıştığımda sorunla karşılaştı kapatmaya zorla diye uyarı geliyor.Telefon üzerindeki androit marketten kaynaklanan bir sorun sanırım. Eski anddriot marketi nasıl kaldırabilirim. Yada bu sorunu nasıl aşarım.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı mehmetyakamoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Forumda araştırdım ancak bulamadım. Sorun şu: Samsung 5670 fit cep telefonu aldım. telefon üzerinde gelen bir androit market var ancak 4 tane uygulama mevcut ve herşekilde kısıtlı. androit marketi bulup kurdum telefona, marketteki tüm uyglamaları görebiliyorum ancak *****meye çalıştığımda sorunla karşılaştı kapatmaya zorla diye uyarı geliyor.Telefon üzerindeki androit marketten kaynaklanan bir sorun sanırım. Eski anddriot marketi nasıl kaldırabilirim. Yada bu sorunu nasıl aşarım.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
    Cihazınızda Android Market yoksa apk dosyası ile yükleyemezsiniz. Bunun için orjinal firmware yüklemeniz gerekiyor. Eğer cihazın forum konusu açılırsa ekleyeceğim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Cihazımda s-androit market (samsung androit market) adında bir market var. ancak dediğim gibi 4 tane uygulama var sadece başka uygulama yok. forum konusunu kim açıyor yada açması gerek anlamadım?

Ettiği Teşekkür
    328
    Cihazımda s-androit market (samsung androit market) adında bir market var. ancak dediğim gibi 4 tane uygulama var sadece başka uygulama yok. forum konusunu kim açıyor yada açması gerek anlamadım?
    Konuyu ben açıcam, tabi eğer forumda telefonunuza özel bölüm açılırsa. İngilizceniz biraz varsa buradan da halledebilirsiniz kendiniz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Hocam, paylaştıgınız bağlantığıda samfirmwar.com adresi sorun veriyo açılmıyo.çıkan sonuçtaki diğer adreslerde de işe yarar bi bilgi yok. 4 gündür bu sorunla uğraşıyorum.*****ip kurduğum program kalmadı.. firmware mevcut oldugu bi yer biliyorsanız ben direk oradan *****eyim. Teşekkürler...

Ettiği Teşekkür
    328
    Hocam, paylaştıgınız bağlantığıda samfirmwar.com adresi sorun veriyo açılmıyo.çıkan sonuçtaki diğer adreslerde de işe yarar bi bilgi yok. 4 gündür bu sorunla uğraşıyorum.*****ip kurduğum program kalmadı.. firmware mevcut oldugu bi yer biliyorsanız ben direk oradan *****eyim. Teşekkürler...
    Yalnız ben bu sitedeki tüm Samsung cihazların Firmware konularını Samfirmware.com sitesinin döküman ve dosyalarıyla hazırladım. Çalışmamış olmasına imkan yok. Bu dosyalara erişmek için kaydolmanız gerekiyor.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Anlıyorum ama sanırım şuan Samfirmware.com sitesinde bir sorun var. çunki yanıt vermiyor. bi kaç saat sonra tekrar deniycem. Teşekkürler

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Samfirmware.com hala sorunlu. Bu sorunun cevabını bilen yokmu.Nasıl iştir anlamadım

Ettiği Teşekkür
    328
    Samfirmware.com hala sorunlu. Bu sorunun cevabını bilen yokmu.Nasıl iştir anlamadım
    http://www.samfirmware.com biraz önce girdim, hiçbir sorun yok.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Bağlantıda bir sorun yaşamıyorum ben.. Bilgisayarınızla alakalı bir sıkıntı olabilir belki..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler