Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Satın Alma Hakkında

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question Android Satın Alma Hakkında

Arkadaşlar...Bugüne Kadar Hiç Android Kullanmadım...Elime Bir Kere Almıştım O Da Bi Arkadaşımındı...Samsung Wawe 723 Sanırım...Neyse Bende Android Almak İstiyorum..."300 - 400"...TL Aralığında Ve Kullanışlı...Samsung Olmasını İsterim...Ama Farketmez Söylediğim Gibi...En Kullanışlı O Fiyat Aralığındaki En İyi Telefonu İstiyorum...Uygulamaları Ve Diğer Özellikleri Bol Ve Güzel Olan Bir Android...Şimdiden Teşşekkür Ederim...Ayrıca Söylemeliyim Ki...Tam Bir Bilgisayar Delisiyimdir...Bu Yüzden İşletim Sistemini Ve Kullanımı Yeni Olduğum İçin Dert Etmeyin...O Fiyat Aralığının En İyisini Öğrenmek İsterim...
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (03.Ağustos.2011 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı okehan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar...Bugüne Kadar Hiç Android Kullanmadım...Elime Bir Kere Almıştım O Da Bi Arkadaşımındı...Samsung Wawe 723 Sanırım...Neyse Bende Android Almak İstiyorum..."300 - 400"...TL Aralığında Ve Kullanışlı...Samsung Olmasını İsterim...Ama Farketmez Söylediğim Gibi...En Kullanışlı O Fiyat Aralığındaki En İyi Telefonu İstiyorum...Uygulamaları Ve Diğer Özellikleri Bol Ve Güzel Olan Bir Android...Şimdiden Teşşekkür Ederim...Ayrıca Söylemeliyim Ki...Tam Bir Bilgisayar Delisiyimdir...Bu Yüzden İşletim Sistemini Ve Kullanımı Yeni Olduğum İçin Dert Etmeyin...O Fiyat Aralığının En İyisini Öğrenmek İsterim...
    Elinize aldığınız Wave 723 Android işletim sistemli değil, Bada işletim sistemli. Ben de hiç akıllı telefon kullanmamıştım, fakat 1-2 saat içerisinde alışmıştım.

O fiyat aralığında hiç Android telefon yok. 450 lirada Samsung Galaxy Mini ve Samsung Galaxy i5503 var. 500-550'lerde Lg Optimus One, Sony Ericsson Xperia X8, X10 Mini, X10 mini pro, Samsung Galaxy i5510 var. 450 lirada tavsiyem Galaxy Mini, 500-550'de ise Optimus One

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Android İle Bada Arasında Çok Fark Var Yani...Di Mi...?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bu Arada Uygulamalarıyla Sıkıntı Çekmem Heralde...X)...?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı okehan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Arada Uygulamalarıyla Sıkıntı Çekmem Heralde...X)...?
    Eğer orjinal ROM yüklemezseniz çekersiniz. Android Market olmaz Türkiye'den alacağınız Android telefonlarda. Bu yüzden Samsung alın, çünkü Firmware'ları en kolay bulunan Samsung'tur.

Bada Samsung'un kendi desteklediği bir işletim sistemi, ben pek beğenmem. Android çok daha gelişmiştir Bada'ya göre.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ya Söylediğim Gibi...Daha Önce Hep Alel Acele Almışımdır Alıcağım Şeyi...Bu Sefer Güzel Bişi Olsun Diye Acele Etmiyicem...Beklentilerimi Karşılıyıcak Sıkıntıda Bırakmıyıcak Bi Telefon Almayı Düşünüyorum...

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    O fiyat aralığında alabileceğiniz tek bir cihaz var o da Samsung'un 5503 modeli.. 399 TL'lik fiyatıyla Media Markt mağazalarında satılıyor.. Bilginize..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..