Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Bilgilendirme

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Thumbs up Android Bilgilendirme

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar ben dün htc desire hd yurtdışı kayıtlı bir cihaz aldım ve telefonun özelliklerini bilmiyorum ilk olarak üst ana çubukta H işareti var he aşağı yukarı işaret var bu beni internete bağlıyor sanıyorum ve internet ayarımı sadece wifi yapmak istiyorum. 2. si telefonumu pc ye takıp yazılımı yüklüyorum sonra pc görmüyor . birde klavyesi arabic keybord bunu nasıl düzeltebilirim son olarak da ben buna tr de ki orjinal romu yükleyebilir miyim?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    neden kimse yardımcı olmuyor ya böyle forum mu olur nerede adminler ilgililer??? :S

Yardım Sever Üye tutku96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa / Nilüfer
    Ettiği Teşekkür
    11
    24 mesaja 24 teşekkür aldı
    Cihazınızda sadece wifi kullanmak için ayarlar-kablosuz ve ağ-mobil ağlar bölümünden paket veri kullan'ı boş bırakın.Bilgisayarın telefonu görmesi için ayarlar-kablosuz ve ağ-usb ayarları bölümünden yığın bellek seçin.Klavye ayarları bölümünden klavye dilini tr olarak değiştirebilirsiniz veya marketten turkish keyboard diye aratabilirsiniz.
    Samsung Galaxy Not II - GT-N7100 - Jelly Bean - Android 4.1.2
    Samsung Galaxy Fit - GT-S5670 - Gingerbread - Android 2.3.6

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı ben_ve_sen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben dün htc desire hd yurtdışı kayıtlı bir cihaz aldım ve telefonun özelliklerini bilmiyorum ilk olarak üst ana çubukta H işareti var he aşağı yukarı işaret var bu beni internete bağlıyor sanıyorum ve internet ayarımı sadece wifi yapmak istiyorum. 2. si telefonumu pc ye takıp yazılımı yüklüyorum sonra pc görmüyor . birde klavyesi arabic keybord bunu nasıl düzeltebilirim son olarak da ben buna tr de ki orjinal romu yükleyebilir miyim?
    Mesajınızı atalı 1 saat olmuş, niye yardım etmiyorsunuz diyorsunuz. Forum adminleri kullanıcı soru sorsun diye tetikte beklemiyor bilginize ...

Telefona Güncel RUU konusundan yeni yazılım yükleyin.

Ayarlar/Wi-Fi ve mobil ağlar/Mobil şebekeler menüsünden ilk seçeneği kapatın.

Bu Konu için Etiketler