Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangisi?

Aktif Üye Anıl Kamış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Hangisi?

Merhabalar;
    Ben android destekli bir telefon almayı düşünüyorum.Sizce s9000i optimus 2x ya da xperia arc markalarından hangisini tercih etmeliyim....Teşekkürler...

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı Anıl Kamış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;
    Ben android destekli bir telefon almayı düşünüyorum.Sizce s9000i optimus 2x ya da xperia arc markalarından hangisini tercih etmeliyim....Teşekkürler...
    Bence LG Optimus 2x

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    8
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Ben olsam biraz bekler Galaxy S II alırdım.
    [B]GT-I9300

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhabalar;
    Unutuğum bir konuda fiyat performans da uygun olmalı.Maddi olarak beni sarsmamalı...teşekkürler...

Ettiği Teşekkür
    328
    Merhabalar;
    Unutuğum bir konuda fiyat performans da uygun olmalı.Maddi olarak beni sarsmamalı...teşekkürler...
    Şimdi i9000 950 civari Androidtelefonlari.com'da, Optimus 2X ise 1290 civarı. Çift çekirdekli bir telefon olan Optimus 2x'in sonuna kadar o parayı hak ettiğini düşünüyorum. Çift çekirdeklisi varken tek çekirdekli bir telefona 950 lira verilmez bence. Başka bir alternatif olarak i9100'ü bekleyip onu da alabilirsiniz.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Merhabalar;
    Seçtiğiniz cihazlar arasında Optimus 2X direkt ön plana çıkıyor zaten.. Çift çekirdekli işlemci kullanıyor olması büyük bir avantaj..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Dostum bu işin sonu yok inan...Elektronik ürünlerin hepsinde böyle...Belli modeller arasında kalırsın...Buna 600 vereceğime diğerine 800 veririm dersin...sonra biri çıkar 800 lük o dandik şeyi alacağına 1100 liralık şunu al daha manyak der...Bu böyle artarak devam eder...Sen önce ne istediğine karar ver...Ne için kullanacaksın? Ne kadar sıklıkla ciddi programlara ihtiyacın olacak...İhtiyacın doğrultusunda bir makineye karar ver...Sırf çekirdek yüzünden fazla para vermek bana akıllıca gelmiyor.Eğer her telefonun az çok yapabildiği bilinen uygulamarı kullanacaksan s9000 mantıklı geliyor bana...Daha detaylı kullanacağım diyorsan çift çekirdek seni zorlamayacağı için daha iyi olabilir.Tekrar edersem eğer bu sınıfta bir telefonu ne için alacağına karar vermen çok önemli !

Şahsen hem iPhone'a yakın bir makinem olsun hem android olsun ve kusursuza yakın birşey olsun istediğim için S9000 siparişi verdim ve yarın elimde olacak...Ve beni oldukça tatmin edeceğini düşünüyorum...Yani benim öyle çok büyük beklentilerim yok telefondan...

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Alınacak olan üst seviye bir cihaz da cihazın yenileme süresini uzatır ama bunu da unutmamak gerek.. Örneğin tatminkar olmayan bir kullanıcıysanız 2 yıl sonra I9000 bana yetmiyor daha üstün birşey alayım 4 çekirdekliler çıktı diyebilecekken çift çekirdekli Optimus 2X'de ya 4 çekirdekliler çıktı ama bekleyeyim altı çekirdekli Tegra 4 çıkıyomuş o zaman değiştiririm.. Denebilir.. Üst seviye cihaz almanız yeni bir cihaz alma sürenizi uzatabilir diye düşünüyorum..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı trancenergy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bu işin sonu yok inan...Elektronik ürünlerin hepsinde böyle...Belli modeller arasında kalırsın...Buna 600 vereceğime diğerine 800 veririm dersin...sonra biri çıkar 800 lük o dandik şeyi alacağına 1100 liralık şunu al daha manyak der...Bu böyle artarak devam eder...Sen önce ne istediğine karar ver...Ne için kullanacaksın? Ne kadar sıklıkla ciddi programlara ihtiyacın olacak...İhtiyacın doğrultusunda bir makineye karar ver...Sırf çekirdek yüzünden fazla para vermek bana akıllıca gelmiyor.Eğer her telefonun az çok yapabildiği bilinen uygulamarı kullanacaksan s9000 mantıklı geliyor bana...Daha detaylı kullanacağım diyorsan çift çekirdek seni zorlamayacağı için daha iyi olabilir.Tekrar edersem eğer bu sınıfta bir telefonu ne için alacağına karar vermen çok önemli !

Şahsen hem iPhone'a yakın bir makinem olsun hem android olsun ve kusursuza yakın birşey olsun istediğim için S9000 siparişi verdim ve yarın elimde olacak...Ve beni oldukça tatmin edeceğini düşünüyorum...Yani benim öyle çok büyük beklentilerim yok telefondan...
    Hayırlı olsun Galaxy S'iniz. Bence oldukça iyi telefon, üstelik üst seviye bir modele göre çok pahalı da değil.

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhabalar;
    Gerçekten de açıklayıcı yorumlar yapan değerli üyelerimize teşekkürlerimi sunarım.Alacağım telefona karar verdim diyebilirim.Büyük bir ihtimalle i9000 almaya karar verdim.Artık burdan android market uygulamalarında yardımlarınızı beklerim...Sağolun varolun...

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu