Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HTC SENSATİON VS SAMSUNG GALAXY S2

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Red face HTC SENSATİON VS SAMSUNG GALAXY S2

evet başlıktan da anlaşılacğa gibi sizce hangisini almak daha doğrudur (+) ve ( - ) yönlerini kulanıcılardan bilgi almak istiyorum

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

RE: HTC SENSATİON VS SAMSUNG GALAXY S2

zaten aralarinda cok fazla fark yok ama sensation alirdim ben ekran cozunurlugu daha fazla ve HTC Sense 3.0 var s2 deki Touchwiz 4.0 dan bin kat daha iyidir.

Süper Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 4 teşekkür aldı

nası kullanacığına bağlı galaxys2 süper amoled ve tasarruflu ayrıca dokunmatiiği çok ama htc nin ayrı bir havası var kullanıcı arayüzü daha iyi ve ben telefonu root etcem diyosan htc almanı tavsiye ederim çünkü galaxy s ,sl, s2 de üç tuş sorunu yaşanabiliyor ( çok uzun yazdım belki ama htc almanı tavsiye ederim dokunmatiği biraz daha kötü oluversin ne yapalım )

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Fiyata bağlı Sensation daha ucuzsa al derim ama Galaxy S2 nin dış görünüşü bile öper her türlü.

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

donanımsal özellikleri arasında öyle aman aman bir fark yok. sensation nedendir bilinmez daha fazla güven veriyor bana. hem de fiyatı daha uygun.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

kardeş senin sorunun cvp ı harika birşekilde verilmiş. bende aynısını düşünüyordumki uzun zamandır bukadar tarafsız ve güzel hazırlanmış bir ***** ile karşılaştım. *****yu izledikten sonra tek düşüneceğin şey ödeme planı olacak heralde. ben izledim kararımı verdim gittim aldım. ve *****da anlatılan herşeyin gerçek olduğunu gördüm.linki veriyorum izle ve cvpını mutlaka yaz.sence ben hangi teli almış olabilirim : )
    http://www.************.com/cep-telefonlari/*****lari/Samsung-Galaxy-S2-HTC-Sensation-ve-LG-Optimus-2x-karsi-karsiya.htm

fatihneo
    Misafir

iki gün önce arkadasıma s 2 aldık gayet güzel bir makina ama bendeki Sony ERİCSON Xperia Neo ile arasında hiç bir fark göremedim

Ama Htc Sensation cok Güzel makina Bütçen varsa tercih edebilirsin

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

s2 güzel telefon fakat pil canavarı 2 gün zor dayanıyo htc yi bilmiyorum
    Alıntı monarozz Nickli Üyeden Alıntı
    kardeş senin sorunun cvp ı harika birşekilde verilmiş. bende aynısını düşünüyordumki uzun zamandır bukadar tarafsız ve güzel hazırlanmış bir ***** ile karşılaştım. *****yu izledikten sonra tek düşüneceğin şey ödeme planı olacak heralde. ben izledim kararımı verdim gittim aldım. ve *****da anlatılan herşeyin gerçek olduğunu gördüm.linki veriyorum izle ve cvpını mutlaka yaz.sence ben hangi teli almış olabilirim : )
    http://www.************.com/cep-telefonlari/*****lari/Samsung-Galaxy-S2-HTC-Sensation-ve-LG-Optimus-2x-karsi-karsiya.htm
    monarozz arkadaşımın paylaştığı *****yu izlemeni tavsiye ederim.ben izlemedim fakat sana optimus 2x bulabilirsen onu öneririm çünkü sgs2 ye göre işlemcisi 1ghz olmasına rağmen daha hızlı çalışan bir alet.camerası desen yine 8mp 720p çekiyo.belki ramden ve dahili hafızadan s2 yi tercih edebilirsin ama bence optimusun üzerine yok.ha türkiyede yok diyosan buyur sana sanal market sitesi sipariş verebilirsin http://www.sanalreyonum.com/urun/lg-optimus-2x-p990_892595.asp[/url]x?CatID=27177

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

teşşekürler ikside çok iyi bir ürün canavar gibiler htc sensation ne yazık ki elime almadım *****lardan izlediğim kadarıyla arayüzü müthiş Qualcomm çip seti var oldukça kalite ama bazı şeylerde takılmalar olduğu söyleniyor ama güncelemelerle hallederler herhalde ayrıca ben aklımda o değilde ses kalitesi özellikle kulaklıktaki sesi nasıl geliyor bu ayda kesin düşünüyorum öyle çok para vermek istemiyorum telefonlara çok abartmışlar çok gazlamışlar fiyat konusunda samsungun da çip seti ve kendine göre değişik bir arayüzü var eski teknoloji samsung galaxy S ki ama ekran kalitesi htc den daha iyi ama bazı yorumlarda şunu da gördüm deneyenler var mı bilmiorum ama htc evo 3d nin bataryası sensationa uyumluymuş mAh bakımından htc biraz düşük gibi geldi kağıt üzerinde ama eğer öyle bişiy olursa güzel olur camerasına gelince çok çok beğendim benim için camera çok önemli değil ama baya bi net çekim yapıyor ******* tan izlediğim test *****larına göre ikiside kafaya kafaya lg optimus 2x te çok güzel ama ne biliyim o telefona hiç içim ısınmadı lg firmasına güvenmiyorum güncelemelerini çok geç yapıyor tamam telefona bişiy demiyorum telefon rekolarlar kitabına girmiş ilk tegralı telefon diye ama ram konusunu sevmedim htc de keşke 1 yapsa ön kamerası vga ymış samsung galaxy S 2 donanımsal olarak daha üstün gibi duruyor ama htc nin tasarımı çok güzel de alma konusunda birazcık daha mı beklesem çünkü ben hem tablet gibi hemde telefon almak istiyorum çok hızlı her türlü oyun her türlü programı çalıştrbilecek ve kamerasıda iyi olack ve pil konusndada iyi bi makine arıyorum en son baktığım ürnlerde galaxy note gördüm onun özellkleri kusursuz kalem olayı çok güzel resim her türlü çizim yaparsın ve not almalık kendimde çizim yapmayı seviyorum ve çok hızlı ve biraz daha büyük 5.3 inç 12 cm falan oluyor herhalde o ürünü de düşünüyorum sizce onu mu bekleyim yoksa sensation mu alayım note çıksada fiyatı pahalı mı olur ?

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

karar senin ama sensation almanı tavsiye ederim.çünkü hemen hemen ilk çıktığı günden beri kullanıyorum.hiçbir eksiğini görmedim.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu