Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi Tablet?

Aktif Üye Anıl Kamış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Hangi Tablet?

Merhabalar;
    Android tabanlı cep telefonu almak için kararımı verdim.Ayrıca bir de tablet almak istiyorum.Sizce hangisini tercih etmeliyim.Tabletin öyle ahım şahım birşey olması gerekmiyor.Fiyat olarak 300 tlye kadar çıkabilirim.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    300 TL'ye alabileceğiniz ve güvenebileceğiniz çok fazla tablet olduğunu söyleyemem.. Oblio Tablet Mint 7" Var.. Media Markt'larda 199 TL'lik satış fiyatıyla sunuluyor müşterilere..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı Anıl Kamış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;
    Android tabanlı cep telefonu almak için kararımı verdim.Ayrıca bir de tablet almak istiyorum.Sizce hangisini tercih etmeliyim.Tabletin öyle ahım şahım birşey olması gerekmiyor.Fiyat olarak 300 tlye kadar çıkabilirim.
    Nanorex'in tabletleri kaliteli gibi duruyor, garantisi de oluyormuş. Bir inceleyin isterseniz.

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhabalar;
    Değerli yardımlarınız için çok teşekkür ederim.İnternette bir sitede (hepsiburada.com) birçok tablet uygun fiyata satılmakta.Ben de bunlar içinde en uygununu arıyorum...

Ettiği Teşekkür
    328
    Merhabalar;
    Değerli yardımlarınız için çok teşekkür ederim.İnternette bir sitede (hepsiburada.com) birçok tablet uygun fiyata satılmakta.Ben de bunlar içinde en uygununu arıyorum...
    Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmış biri olarak pek tavsiye etmem. Siparişimi eksik yollamış geri kalanını anca 1 ay sonra alabilmiştim. Ayrıca birçok ürünün fiyatları piyasa değerinin üstünde.

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bilal Bey yazınız için çok teşekkür ederim.Hepsiburada da çok fazla çeşit var ama dediğiniz gibi fiyatlar biraz yüksek.Farklı alternatifler bulabilir miyiz?Yardımcı olursanız sevinirim....

Ettiği Teşekkür
    328
    Bilal Bey yazınız için çok teşekkür ederim.Hepsiburada da çok fazla çeşit var ama dediğiniz gibi fiyatlar biraz yüksek.Farklı alternatifler bulabilir miyiz?Yardımcı olursanız sevinirim....
    Almak istediğiniz tablet modellerini bana söyleyin, ben size en uygun siteyi bulabilirim. Ben internetten bir ürün alırken genelde Cimri.com, ucuzu.com ya da akakce.com gibi sitelerden en ucuzunu bulmaya gayret ediyorum.

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almak istediğiniz tablet modellerini bana söyleyin, ben size en uygun siteyi bulabilirim. Ben internetten bir ürün alırken genelde Cimri.com, ucuzu.com ya da akakce.com gibi sitelerden en ucuzunu bulmaya gayret ediyorum.
    Evet çok doğru ben de biliyorum ama orda bulunan sitelere de pek güvenemiyorum açıkçası.Sizin önereceğiniz bir site var mı?

Ettiği Teşekkür
    328
    Evet çok doğru ben de biliyorum ama orda bulunan sitelere de pek güvenemiyorum açıkçası.Sizin önereceğiniz bir site var mı?
    Ben orad bulunan en dandik sitelerden dahi alışveriş yaptım. Hiçbirşey olmadı. Zaten kafalarına göre koymuyolar siteleri. En azından bir sorun olduğunda hespiburada.com'dan daha hızlı ilgileniyorlar. Benim alışveri şyaptığım bazı siteler; sanalreyonum.com, webdenal.com, novabazar.com, nakitshop.com gibi. Aklıma gelenler bunlar.

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsettiğiniz bütçeyi aşıyor ama pahalılığı ve ilgisizliği yüzünden sevmediğim teknosa'da, galaxy tab wifi ,580 lira. Belki ilginizi çeker
    Nexus S - Android 4.1.1 Jelly Bean