Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi uygulama ve proğramlar?

Aktif Üye Anıl Kamış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Hangi uygulama ve proğramlar?

Merhabalar yine ben.yine başınızı şişireceğim galiba.kusura bakmayın android de yeniyim ve acemiyim.Şimdi ben sitemizden bir adet galaxy i9000 almaya karar verdim.incelediğimde uygulama ve bazı proğramlar yüklendiğini gördüm.sizce bu uygulama ve proğramlardan hangisi işime yarar?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı Anıl Kamış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar yine ben.yine başınızı şişireceğim galiba.kusura bakmayın android de yeniyim ve acemiyim.Şimdi ben sitemizden bir adet galaxy i9000 almaya karar verdim.incelediğimde uygulama ve bazı proğramlar yüklendiğini gördüm.sizce bu uygulama ve proğramlardan hangisi işime yarar?
    Bu sizin telefonunuzla neler yapmak istediğinize bağlı. Uygulama ve oyun listeleri veriliyor bildiğim kadarıyla. Listedekileri bir internette araştırın çoğunluğu sizin için gerekli ya da kullanmak isteyeceğiniz türdense alın.

Aktif Üye Anıl Kamış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bilal Bey teşekkürler.Sizde olmasanız bizlere kim yardım edecek.Bilal Bey bu android versiyonu,root,overclock,pil ömrü uzatma gibi işlemlerden hangilerini yaptırmam gerek?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı Anıl Kamış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilal Bey teşekkürler.Sizde olmasanız bizlere kim yardım edecek.Bilal Bey bu android versiyonu,root,overclock,pil ömrü uzatma gibi işlemlerden hangilerini yaptırmam gerek?
    Forumdaki Galaxy S Firmware konusundak işlemleri, root ile ilgili işlemleri yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız ve yerine getirseniz bile garantinizin gitmemesini istiyorsanız Android versiyonu ve root işlemlerini gerçekleştirin. Eğer cihazınızın işlemcisinin daha hızlı çalışması, yani cihazın daha hızlı olmasını istiyorsanız overclock işlemlerini (bu işlemin ardından pil sürsi düşebilir), pil ömrünün daha uzun olmasını istiyorsanız da pil ömrü uzatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.