Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Asphalt 6 Adrenaline HD Tanıtım

Yeni Üye pandor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Asphalt 6 Adrenaline HD Tanıtım

facebook müşteri hizmetleri

Asphalt 6 Adrenaline HD HTC Desire HD:

Yaklaşık bir yıl önce Asphalt 5 ile Android ve Android Market’e sorunlu bir şekilde giriş yapan Gameloft, serinin son oyunu Asphalt 6: Adrenaline HD’yi Android işletim sistemli cihazlar için duyurdu. Ürünlerini Android Market’te satışa sunmama kararını sürdüren Gameloft’un en popüler oyununu edinebilmek için Gameloft Web Mağazasını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Mükemmel grafikleri, çok sayıdaki araç ve pistleriyle Android işletim sisteminde oynayabileceğiniz en iyi oyundur diyebiliriz. Asphalt 6: Adrenaline HD’yi 4.99$’dan Gameloft Web Mağazasından kredi kartı ya da PayPal ve Amazon ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Gelmiş geçmiş en büyük mobil oyun üreticisi Gameloft’un engin tecrübesinin bir ürünü olan Asphalt 6, gelişmişliği ve oyun içi alternatifleri dışında popüler olması ve köklü bir serinin en yeni oyunu olması sebebiyle, Android Market’teki rakiplerinden çok üstün ve albenisi yüksek. Asphalt 6’nin sahip olduğu detaylı özellikler;

Ferrari, Lamborghini ve Aston Martin gibi en prestijli üreticilere ait 42 Model,
    En çok 6 arkadaşınızla oynayabileceğiniz Online ya da Local Multiplayer Modu,
    HD grafikleriyle 12 adet pist: Los Angeles, Tokyo ve diğerleri,
    11 Farklı ligi ve 55 karşılaşması bulunan sürükleyici bir Kariyer Modu,
    Çeşitli Modifiye işlemleri

Tek çekirdekli cihazlarda denenen Asphalt 6’nın son zamanlarda sıklıkla bahsi geçen çok çekirdekli cihazlardaki performansı merak uyandıyor. Gameloft’un Asphalt 6’yı ve sonrasında çıkacak diğer oyunlarını farklı güçlerdeki her cihaz için ayrı ayrı optimize ederek oyun grafiklerini cihazın teknik özelliklerine göre şekillendirmesi bekleniyor.

Asphalt serisinin son oyunu Asphalt 6: Adrenaline HD’nin Android için duyurulan Tanıtım ve İnceleme *****suna ve oyunun detaylı görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Asphalt 6: Adrenaline HD’yi telefonunuzdan satın almak için buraya tıklayın. Adresi telefonunuzdan girdiğiniz takdirde satın alabilirsiniz.

Yeni Android EnergyMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhaba. bunun full versiyonunu bulabilir miyiz ?

Süper Üye Mersosayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    131
    506 mesaja 1,593 teşekkür aldı
    Alıntı EnergyMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba. bunun full versiyonunu bulabilir miyiz ?

Asphalt 6: Adrenaline HD’yi 4.99$’dan Gameloft Web Mağazasından kredi kartı ya da PayPal ve Amazon ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Forumumuzda illegal paylaşım yapmıyoruz...