Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uygulama *****me sorunu

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

uygulama *****me sorunu

Merhaba ben gmail hesabımla girince aşağıdaki hatayı alıyorum ve bir türlü çözemedim telefonu kıracağım sinirden

There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account.

Profesyonel Android archleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    31
    344 mesaja 781 teşekkür aldı

Lightbulb

Alıntı mkemal9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben gmail hesabımla girince aşağıdaki hatayı alıyorum ve bir türlü çözemedim telefonu kıracağım sinirden

There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account.
    Değerli Kardeşim,

Maalesef aldığın hata Anroid Market'in Türkiye'de çalışmamasıyla ilgili. Anroid Market'e PC veya tablet/telefon üzerindeki browser üzerinden bağlanıyorsan bu problem yaşanıyor maalesef. Aynı problemi ben de yaşadım. Aşağıdakilerden bir tanesi ile bu sorunu aşacağını düşünüyorum.

1. Bu linkten Android Market için e-posta hesabı değiştirmeyi bir okumanı tavsiye ederim: http://forum.andronova.net/showthrea...abı-Değiştirme
    2. Bu linkten Android Market'in yeni versiyonunu yükleyebilirsin. v3.3.11: http://forum.andronova.net/showthrea...ghlight=market
    3. Cihazını (markasına göre) teknik servise götürerek Orjinal Rom yükletebilirsin.
    4. İnternetten veya Android Marketten Market Access programını yükleyerek, servis ülkesini değiştirebilirsin.

Ben kendi cihazımdaki problemi 2nci adımda anlatılan yeni versiyonu yükleyerek çözdüm. Şu anda ücretli programları *****mek haricinde gayet rahat kullanıyorum Android Market'i. Market Access programını da kuracağım yakında zira ücretsiz veya demo bir programı beğenip de ücretlisine geçiş yapamamak beni delirtiyor.

Umarım yardımcı olur. Kolay gelsin...

NOT: Yukarıdaki adımlara başlamadan önce Android tablet/telefonunun driverlarını cihazının senkronizayon programı ile (Ör.: Samsung için KIES) doğru olarak kurduğundan emin olmalısın. Bu problem biraz da driver problemi çünkü. Programa cihazı kullanma kılavuzunda anlatıldığı şekliyle bağlarsan, program ilk önce tablet/telefonun driverlarını PC'ye kuracaktır. Kurduktan sonra RESTART gerekirse bunu da yapmalısın.

Levent KULAÇOĞLU
    Konu archleo tarafından (03.Kasım.2011 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: NOT eklendi...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben market enabler ile ücretli programlara da erişmeyi başardım ama satın alamıyorum. Uygulama bulunanamadı diye hata veriyor. Ya bu durum gerçekten rezillik". Parasıyla değil mi kardeşim ? Satın almak istiyorum programları." diyorum. Google'da ne zaman keyfim yeterse diyor...

Gmail bile 4 sene beta kaldığına göre biz epey bir süre daha doğru düzgün market kullanamayacağız anlaşılan.