Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefon açılmıyor :(

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Telefon açılmıyor :(

facebook müşteri hizmetleri
    http://forum.andronova.net/showthrea...A%E7%FDlmas%FD

Bu linkteki titanium backup programını yüklemiştim (diğerinide yükledimde daha onu açmadım) ondan sonra oradan mapsi bulup force to remove (yanlış hatırlamıyorsam) özelliğini seçtim. Kendi kendine restart attı telefon ve öyle kaldı açılmadı. Kapadım açtım olmadı herşeyi denedim açılmıyor. Şu an bbilgisayara usb ile bağlı şarj işareti çıkıyor ama ordada loading kısmında kalıyor.

Not: Son firmware ve kernel 2.1 yüklemiştim sıkıntısız çalışıyordu.

Biri bana yardım ederse çok sevinirim

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    tahminim yanlış bişeyler kaldırmışsın yoksa bir map yüzünden neden açılmasınki sen map ı tamamen sil evya ne yaparsan yap telefonu kapatmaz veya açmaz neticede sistem app olsada sistemin kendisi değil sadece mapı silmemişsin.
    bakup almışsan CWM den recovery den restore yap . yok almamışsan yüklü sürüm neyse onu hiç wipe işlemi yapmadan download modtan yükle sadece root yapmışsan onuda tekrardan yapmalısın ve kernel ide oyle

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    şuan kurduğum son firmwareyi tekrardan kurmayı deniyorum odin ile zaten hiç açılmıyor telefon şuanda download modunda bekletiyorum kurduğumda sıkıntımı giderir mi acaba ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    firmware tekrar kurunca halloldu çok teşekkür ederim.

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    kolay gelsin

Aktif Android fatihtemizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    83
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    selamlar..rom manageri kurdum ve potition sd card bölümüne tıkladım devam ettim ve şu an telefon sarı üçgende takılı kaldı ne yapmam lazım acaba acil çözümlerinizi bekliyorum..

edit:halledildi..
    Konu fatihtemizer tarafından (10.Kasım.2011 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    10
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    benimkide aynı yerde takılıyodu sonra vazgectim 2.3.3 ü yükleyim dedim yedek geri yüklemek için yalnıslıkla *****diğim 2.3.3 9000 e aitmiş son anda farkettim ama telefonu kapattım bi daha acılmadı