Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: htc incredible s

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Red face htc incredible s

htc incredible s MODELİ NE ZAMAN TÜRKİYEYE GELİCEK VE GELDİĞİNDE ANDROİDTÜRKİYE.NET OLARAK SATIŞINI BAŞLICAKMISINIZ ?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı senvebene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    htc incredible s MODELİ NE ZAMAN TÜRKİYEYE GELİCEK VE GELDİĞİNDE ANDROİDTÜRKİYE.NET OLARAK SATIŞINI BAŞLICAKMISINIZ ?
    Blogumuzda yayınlanan Incredible S incelemesinde sitemizin online satış mağazasında sunulacağını müjdelemiştik.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    evet bu konuyu açtıktan snra onuda gördüm.peki ne zaman başlanıcak acaba bi bilgi varmı ?

Yeni Üye srcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı senvebene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bu konuyu açtıktan snra onuda gördüm.peki ne zaman başlanıcak acaba bi bilgi varmı ?
    Ben 1 ay kadar bekledim bu cihazı daha sonrada internet üzerinden yurtdışı cihazı aldım çünkü htc müşteri hizmetlerini martta aradığımda nisanda çıkıcak dediler nisanda aradım haziran sonu dediler onlarda tam olarak bilmiyo kısacası

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    şimdi ben bu cihazla sensationı karşılaştırdım sensationun çift çekirdekli işlemcisi 1080p ***** kayıt özelliği ve htc sense 3.0 haricinde incredible s den pek farklı değil şimdi bu cihazı alsakmı yoksa sensationı beklemelimiyiz ? cvp verrsenz sevnrm

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı zodjac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi ben bu cihazla sensationı karşılaştırdım sensationun çift çekirdekli işlemcisi 1080p ***** kayıt özelliği ve htc sense 3.0 haricinde incredible s den pek farklı değil şimdi bu cihazı alsakmı yoksa sensationı beklemelimiyiz ? cvp verrsenz sevnrm
    Başlı başına çift çekirdeklilik özelliği bile Sensation'ı çok farklı bir telefon kılar ve cihazın ömrü daha fazladır.