Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gingerbread Update Sonrası Market Farklı

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Unhappy Gingerbread Update Sonrası Market Farklı

Merhaba Arkadaşlar ,
    Burdaki bilgiler sayesinde telefonumu ,çıkan birçok probleme rağmen gingerbread e yükselttim . Teşekkür ederim.
    Şu an bir problem yaşıyorum ,yükseltme öncesindeki market ile sonrasındaki market içerik açısından çok ama çok farklı ,arattığım hiçbir progrmı bulamıyorum şu an kullandığım markette. Angry birds ,documents to go ,real calc gibi en önemli programlar hiçbir şekilde çıkmıyor. Appbrain kullanarak yüklemeyi denedim ama onda da sorun çıktı. Yardım rica ediyorum.
    Şimdiden teşekkürler..

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Bu uygulamaların gözükmemesinin sebebi, market bölgenizin türkiye olmasıdır. Bunu Market Access uygulamasıyla değiştirebilirsiniz, fakat root gerektirir. Root yapmak istemiyorsanız, Android programlama forum bölümünde Android Injector programı var .Bununla istediğiniz uygulamaları yükleyebiliyorsunuz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selam, bu sorun 2.3 güncellemesi yapmamış olan cihazlarda da baş gösterdi. Ben HTC canlı destek ile sorunu ilettim. HTC merkeze konuyu ileteceklerini söylediler. En basiti Adobe Flash Player 10.3 gözükmüyor. Ki bunun Türkiye'ye kapalı olması düşünülemez. Bir hata var, umarım kısa sürede düzeltirler.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhabalar,
    Gingerbread rootladım ,market access te yükledim ama hala markette sorun var yani uygulama sayısı çok az hiçbir popüler uygulama yok.(pocket-angry birds vs)
    Superuser yüklü ,hatta açınca market access görünüyor. Nerde hata yapmış olabilirim.
    Şimdiden teşekkürler..

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı ckrfatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Gingerbread rootladım ,market access te yükledim ama hala markette sorun var yani uygulama sayısı çok az hiçbir popüler uygulama yok.(pocket-angry birds vs)
    Superuser yüklü ,hatta açınca market access görünüyor. Nerde hata yapmış olabilirim.
    Şimdiden teşekkürler..
    Market Access'i yüklemeniz birşeyi değiştirmez. Uygulamaya girip ikinci sekmeden bölgenizi T-Mobile olarak ayarlamalısınız.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Alıntı ckrfatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Şimdiden teşekkürler..
    MarketEnabler'in MarketAccess'e oranla daha iyi sonuç verdiğini düşünüyorum.. Bence MarketAccess bazı uygulamaları görüntülemiyor..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Arkadaslar market vrs. 2.1 di sanirim assagidaki linkten 2.6 yaptim bazi uygulamalari gore bildim örnek Es
    File explorer 2.3 yapmadan once vardi . Simdi yok . Marketi 2.6 yaptim bu uygulama ve bir kac tanesi geldi
    Ama norton utiles ve norton security hala yok bunlari apk olarak *****ip kurdum . Oyunlar tam facia nerdeyse
    Hic biri yok jawa oyunardan bile goremediklerim var . Root yapmakta istemiyorum beklioruz bakalim

http://www.andronova.net/2010/12/18/...timli-yukleme/

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    yok arkadaşlar yemior merketin pc den yada telefondan wepsitesine girip uygulama *****mek istediğimde bulunduğunuz ülkeden bu uygulamayı *****emezsin dio ((( ya koca google şu KDV yi ödeseydi ölürmüydü sanki (( bütün kavga ordan çıktı yaaa

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    "Market Ayarları > İçerik filtrelemesi > Tüm uygulamaları göster" olarak ayarlı mı?
    Konu untr tarafından (25.Haziran.2011 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.