Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Market Sorun?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Market Sorun?

Markette sorun olan var mı? yaklaşık 1 haftadır aradığım hiç bir şeyi bulamıyorum. önerisi olan var mıdır?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı oythun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Markette sorun olan var mı? yaklaşık 1 haftadır aradığım hiç bir şeyi bulamıyorum. önerisi olan var mıdır?
    Galiba aynı soruyu 4. kez farklı üyelere cevaplıyorum. Market her geçen gün yenileniyor. Yaklaşık 131 ülkede hizmet veren markette Mozambik, Uganda ve Somali gibi üçüncü dünya ülkeleri bile faydalanabilirken bizler faydalanamıyoruz. Marketi bölge değiştirmeden kullandığımızda ise uygulamaların yavaş yavaş yalnızca bu 131 ülkenin operatörlerinde görüntülenebiliyor olmasından kaynaklı bizlerin Türkiye bölgeli marketten *****ebileceğimiz uygulamalar da bölge sorunundan ötürü azalıyor.

Bu sorunu çözmenin benim bildiğim kesin bir, tahminen de başka bir yolu daha var. İlk yolda market bölgesini değiştirmeniz gerekiyor. Buradaki uygulama ile değiştirebilirsiniz. İkinci ve denemeyip ihtimal verdiğim yolda ise buradaki Android Injector programı ile apk dosyalarını kurmadır. İlk yolu uygulayabilmek için root gerekiyor. İkincisinde böyle bir gereklilik yok.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Evet.. Bu ne yazıkki acınası bir durum..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Uzman Üye ahmetmertgok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    45
    175 mesaja 286 teşekkür aldı
    peki bu apk dosyalarını *****ebileceğimiz alternatif bi site var mı applanetten başka ondan herzaman bişe *****emiyorum server sorunu oluyor sanırım :/

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı ahmetmertgok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu apk dosyalarını *****ebileceğimiz alternatif bi site var mı applanetten başka ondan herzaman bişe *****emiyorum server sorunu oluyor sanırım :/
    Sanırım Aproov.com illegal paylaşm yapmayan ve direk apk dosyası *****me imkanı sağlayan bir site.