Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy S 2 GT-I9100G Yazılım

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Galaxy S 2 GT-I9100G Yazılım

facebook müşteri hizmetleri
    merhaba arkadaşlar Galaxy S 2 GT-I9100G telefon var ancak dil seçeneklerin türkçe yok bunun için bir güncelleme varmı yada GT-I9100 yazılımı yüklersem herhangi bir sorun oluşurmu

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    aşağıdaki konudan yazılım yükleyerek Türkçe diline kavuşabilirsiniz

http://forum.andronova.net/showthrea...um-Detaylar%FD

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    GT-I9100 fırmware GT-I9100G telefona uyarmı bu problem oluşturmazmı çünkü araştırma sonucu edindiğim bilgiler uyuşmadıkları yönünde

Yeni Üye ynshaneke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aşağıdaki konudan yazılım yükleyerek Türkçe diline kavuşabilirsiniz

http://forum.andronova.net/showthrea...um-Detaylar%FD
    bilal bey dikkat etmedi kardeş heralde sonraki G'ye.. uyuşmaz.. yükleme sakın. olanıda bozma.

Aktif Android Deagles48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    antalya
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bana bir sorun olmaz gibi geliyor sonuçta sadece ''G'' yazılımsal farklılık var ama siz yinede daha bilgili birisinin yorumunu bekleyin

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı acilteknik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GT-I9100 fırmware GT-I9100G telefona uyarmı bu problem oluşturmazmı çünkü araştırma sonucu edindiğim bilgiler uyuşmadıkları yönünde
    Kusura bakma yine siradan bir soru diye dusunup cevapladim. Cihazini tabi ki bizim romlarla guncelleyemezsin. Asagida cihazin icin en son versiyon yazilim bulunuyor. Bunu blzlm yukledigimiz gibi yukaridaki konudan yukleyebilirsin. Turkcelestirme icin MoreLocale2 uygulamasini kullan

http://115.com/file/cltenupa

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı acilteknik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma yine siradan bir soru diye dusunup cevapladim. Cihazini tabi ki bizim romlarla guncelleyemezsin. Asagida cihazin icin en son versiyon yazilim bulunuyor. Bunu blzlm yukledigimiz gibi yukaridaki konudan yukleyebilirsin. Turkcelestirme icin MoreLocale2 uygulamasini kullan

http://115.com/file/cltenupa

Yeni Android
    Nereden
    Konya
    Ettiği Teşekkür
    20
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    selam arkadaşlar, S2'ye KIES ten son güncelleme yaptım ama ama bazı sorunlar var. KIES ten tekrar yükleme yapamadım, odin'le yüklersem TÜRK FIRMWARE mi yüklemeliyim yoksa buradaki son güncel FIRMWARE i yükleyebilir miyim? bu arada, ROOT lu değil telefon. Şimdiden teşekkürler.

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı h_alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, S2'ye KIES ten son güncelleme yaptım ama ama bazı sorunlar var. KIES ten tekrar yükleme yapamadım, odin'le yüklersem TÜRK FIRMWARE mi yüklemeliyim yoksa buradaki son güncel FIRMWARE i yükleyebilir miyim? bu arada, ROOT lu değil telefon. Şimdiden teşekkürler.
    İstediğinizi yükleyebilirsiniz, zaten Türkiye Firmware de son Android versiyonuna sahip. Yüklemeden önce Telefonu ses yükseltme + Home + Güç butonlarına basılı tutarak açıp wipe ile başlayan seçenekleri uygulayın

Yeni Android
    Nereden
    Konya
    Ettiği Teşekkür
    20
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

yazılım

Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstediğinizi yükleyebilirsiniz, zaten Türkiye Firmware de son Android versiyonuna sahip. Yüklemeden önce Telefonu ses yükseltme + Home + Güç butonlarına basılı tutarak açıp wipe ile başlayan seçenekleri uygulayın
    Bilal bey teşekkür ederim. sizin cevabınız gelmeden az önce ben yükleme işlemini yaptım fakat hiç bişey olmadı, şuan hala takılı USB de. sizin başka sayfadaki tarifiniz üzre ses azaltma butonuna basmıştım. işlemi tekrarlayayım mı? ne yapmalıyım? telefon dondu öylece..

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu