Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefonunuz için yazılım güncellemesi bulunamadı [çözüm]

Yeni Üye putnickstaines - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Telefonunuz için yazılım güncellemesi bulunamadı [çözüm]

1,5-2 haftadır çıkan android 2.3 güncellemesini benim gibi telefondan menü/ayarlar/telefon hakkında/yazılım güncelleme şeklinde yaptığımda güncelleme bulunamadı hatası alanlar için çözümü dün deneme yanılma yoluyla buldum....

1-öncelikle telefonunuza 1.32 sürümünü aşşağıdaki linkten *****ip yükleyin...
    http://dl.dropbox.com/u/25156326/RUU...3.02.15_M3.exe

2-eğer önceden root ettiyseniz cihazınızı bu işlemi atlayabilirsiniz...fakat root olmayanlar için tekrar root olmanız gerekiyor...ben herkesin bu işlemi yapması taraftarıyım...aşşağıdan visionary programını inidirip telefonunuza kurun
    http://www.mediafire.com/?xhwc5m7f273l7b2
    USB Debugging‘in aktif olduğuna emin olun...programı kurduktan sonra temproot on boot seçeneğini seçin sonra temproot now diyin gelen seçeneğe 4 saniye içinde allow diyin ve telefon yeniden açılsın...dokunmayın açılınca işlem bitince visionary ekrandan gider ve root işlemi yapılmış olur...

3-http://forum.xda-developers.com/atta...0&d=1297694049 adresinden easy radio programını *****ip cihazınızı sadece şarj seçeneğinde bilgisayara bağlayıp radio s-off seçeneğini seçip do it! diyin superuser uygulamasından uyarı gelirse allow deyip geçin....daha sonra radio s-on yapın do it deyin...stock CID seçeneğini seçin HTC__001 yapıp tekrar do it deyin...

4- Son olarak Visionaryi açıp unroot seçeneğini seçin ve artık cihazınız tertemiz...telefon yeniden başlasın...fabrika ayarı ve hafıza kartını da biçimlendirip temizledikten sonra...menü/ayarlar/telefon hakkında/yazılım güncelleme yaptığınızda güncellemenin otomatik olarak bulunup yüklenebileceğini görebilirsiniz....
    Bu uygulamayı deneme yanılma yoluyla yaptığımı tekrar belirtmek isterim....ortaya çıkacak olan herhangi bir sorundan siz sorumlusunuz bunu da unutmayın....kendim deneyip bulduğum için sizinle paylaşmak istedim...
    Konu putnickstaines tarafından (21.Mayıs.2011 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bu yazıyı bir allahın kulu okumamışmı ya ??? yada bo yolu deneyen kimse yokmu ??? neden kimse cvp yazmamış ki )))

Nereden
    İçel
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    walla kardes uyguladım sonuc aldım...deneyen yada sonuc alan olmasa bıle buraya yazsa ii olurdu... iyilik yap denize at, haluk bilmezse balık bilir...

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    kardeş ben bu güncelleme işlemini yapmaya çalıştım fakat, kullanıcı kimliği hatası diye bir hata verdi. güncelleme yapılamıyor dedi.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    aşağıdaki konuda probleminizin çözümü yer almaktadır.

http://forum.andronova.net/showthrea...%C7%F6z%FCm%FC

Nereden
    İçel
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    unroot yapamamış olabilirsin

Yeni Üye By_CemiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    peki arkadaşlar bu yöntem tüm operatör cihazlar için geçerlimi? "t-mobile,vodafon vs..."yani demek istediğim burdan *****eceğimiz 1.32 sürümü tüm cihazlar için geçerlimi?payşaşım için teşekkür ederim!

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı By_CemiL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki arkadaşlar bu yöntem tüm operatör cihazlar için geçerlimi? "t-mobile,vodafon vs..."yani demek istediğim burdan *****eceğimiz 1.32 sürümü tüm cihazlar için geçerlimi?payşaşım için teşekkür ederim!
    Yüklenecek dosya dünya geneli iç*****. Operatörlü cihaza yüklenemeyebilir.

Yeni Üye By_CemiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüklenecek dosya dünya geneli iç*****. Operatörlü cihaza yüklenemeyebilir.
    ilginiz için teşekkür ederim Bilal bey,peki orjinal t-mobile rom 1.32 sürümünü nerden bulabilirim?yada rootlu DHD T-Mobile cihazımı nasıl orjinal hale getirebilirim?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı By_CemiL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginiz için teşekkür ederim Bilal bey,peki orjinal t-mobile rom 1.32 sürümünü nerden bulabilirim?yada rootlu DHD T-Mobile cihazımı nasıl orjinal hale getirebilirim?
    Cihazınız Almanya mı yoksa İngiltere T-Mobile yazılımlımıydı?

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu