Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android 3.1

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Android 3.1

Bugün Android'in 3.1 sürümünün çıktığını gördüm kendi sayfasında.
    Acaba yüklenebilir bir sürüm mü? Bende Onyo Black Corbie Tablet Pc'me yüklemek için ne yapmam gerekiyor?
    Ayrıca Market'e girdiğimde Hesabınızla ilişkilendirilmiş bir cihaz olmadığı için yükleme yapamıyorum. Hesabıma Android cihazımı nasıl ilişkilendirebilirim?
    Şimdiden teşekkürler

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı Coyo-T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Android'in 3.1 sürümünün çıktığını gördüm kendi sayfasında.
    Acaba yüklenebilir bir sürüm mü? Bende Onyo Black Corbie Tablet Pc'me yüklemek için ne yapmam gerekiyor?
    Ayrıca Market'e girdiğimde Hesabınızla ilişkilendirilmiş bir cihaz olmadığı için yükleme yapamıyorum. Hesabıma Android cihazımı nasıl ilişkilendirebilirim?
    Şimdiden teşekkürler
    Çıktı fakat sizin cihazınız için duyurulmasını ya da Custom ROM yazılmasını beklemeniz gerekiyor. Market için ise cihazınızda Android Market yüklü olmalı ve web mağazasınaa girdiğiniz gmail hesabı ile senkronize edilmelidir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    3.1'in ROM güncellemesini nereden takip edebilirim?
    birde
    Gmail hesabı ile senkronize olması için izleyebiliceğim yönergeleri gösteren bir site/link varmıdır?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı Coyo-T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.1'in ROM güncellemesini nereden takip edebilirim?
    birde
    Gmail hesabı ile senkronize olması için izleyebiliceğim yönergeleri gösteren bir site/link varmıdır?
    Zaten cihazınızdaki Android Market'e girmek istediğinizde gmail hesabınızı eklersiniz. Daha sonra Accounts & Sync ayarlarından senkronizasyonu açarsınız. Cihazınız hakkında hiç bilgim olmadığı için güncellemenin gelip gelmeyeceğinden ya da takip edebileceğiniz siteden haberdar değilim.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Slm vendetta black corbie tablet be HTC wildfire s bar Ben HTC tlfdan tablete internet baglantisi yapabilirmiyim usb den neti hattimdan alacam sms tabletten girecem mere boulder bit baglanti yapabilirmiym birde tabletim turkceyi desteklemiyor bunun icin ne yapabilirim. Tsk