Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kies sorunu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

kies sorunu

bu kies nie açılmıyo biri yardım etsin çıldırıcm yoksa

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı xByKaoSx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kies nie açılmıyo biri yardım etsin çıldırıcm yoksa
    O Kies'in neden açılmadığını bilmek için açmak istediğinizde nasıl bir hatayla karşılaştığınızı ya da ne gibi bir durum oluştuğunu bilmemiz gerekir. Konu oluştururken lütfen olan biteni tam anlamıyla anlatın ki biz de yardım edebilelim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ne kadar anlatsamda olan bitenin kiesin açılmamasından ibaret olduğunun heralde fazlasını anlatmaya yetecek bi bilgim olmaması sebebi ile mukdedir değilim ama yinede ben anlatmayı denicm , kiesi samsungun sitesinden de *****dim kurdum çalıştrmaya çalıştım ama çalışmadı farklı bi siteden de farklı bi sonuç alamadım bu siteden de , kiesi kuruyorum telefonu pc ye taktıktan sonra çalıştırmaya çalışıyorum açılış ekranı geldikten sonra daha tam açılmadan kapanıyor , uninstaller die ufak bi programla tam anlamıyla kaldırıp pc ye reset atıp tekrar kurup tekrar reset attıktan sonra da çalıştırmayı denedim ama farklı bi sonuç alamadım yine program tam açılmadam kapandı , *****me kurma süreleriyle yaklaşık bi 4 saatten beri uğraştığım içinde öyle sinirle yazılmış bi başlıktı ama sadece benim başıma geldiğini düşünmediğim için konu açma gereğini duydum yardımcı olursanız sevinirim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Arkadaşlar ben Galaxy Ace kullanıyorum, bilgisayarım da Windows 7 64 bit. Kies kurdum fakat bir türlü çalıştıramamamıştım. "Main Stage çalışmayı durdurdu" şeklinde bir uyarı veriyor ve program sonlanıyordu. Ben şu şekilde peroblemi çözdüm ve şu anda Kies i çalıştırıp kullanabiliyorum.

Masa üstündeki Kies simgesinde sağ tıklayın. Açılan pencerede
    " Enable/Disable digital signature" seçeneğini işaretleyin.
    Gelen penceredeki işaret kutucuğunun işaretini kaldırın. Kies çalışacaktır...