Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: stock yani orjinal rom/versiyon yükleme

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

stock yani orjinal rom/versiyon yükleme

facebook müşteri hizmetleri
    android marketi kullanabilmek için stock yani orjinal rom/versiyon yüklemeyi nasıl yapabiliriz, detaylı bir şekilde lütfen...

Deneyimli Üye Sarper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    21
    102 mesaja 205 teşekkür aldı
    Alıntı hgunka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    android marketi kullanabilmek için stock yani orjinal rom/versiyon yüklemeyi nasıl yapabiliriz, detaylı bir şekilde lütfen...
    sadece market kullanmak için istiyorsanız marketi yüklemenin birkaç yolu var
    www.sarperkaya.com

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    evet, marketi kullanmak istiyorum.
    https://market.android.com/apps/ sayfasından login olup 'My Market Account' linkini tıkladığımda Setting bölümünde 'There are no Android devices associated with this account' yazıyor. 'Don't see your device?' linkini tıklayınca açılan penceredeki Google Account Migration bir türlü beceremedim, desteklediği ülkelerde Türkiye yok zaten saatlerce uğraştım, en sonunda pes ettim, sonra bu siteye yolum düştü; telefonun garantisini de uçurmayacak bir yol önerebilirseniz çok sevinirim...
    teşekkürler.

Deneyimli Üye Sarper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    21
    102 mesaja 205 teşekkür aldı
    recovery menüden imzalanmamış dosyaları yükleyebiliyormusunuz ? eğer yükleyemiyorsanız root erişimi ile system/app içine vending.apk atmanız gerekiyor ama recoveryden yükleyebiliyorsanız bir update.zip ile otomatik olarak system/app içine atılabilir.
    www.sarperkaya.com

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Problem sadece market ise onu ECT kodlamasıyla da elde edebilirsin ve çok zahmetsiz bir işlem bu yapacağın işlem.. ROM değiştirmene falan gerek kalmaz eğer ki Türkiye'de satılan Base ROM'da isen.. Bunu yapabilmek için de telefonun tuş takımını açarak..

*#272*IMEI#

Kodlamasını izleyerek ardından ekrana çıkacak olan listeden "ECT"yi seçerek "Install" demen telefonun yeniden başlatılmasına ve açıldığında da hem Market hem de ******* clienti ile birlikte açılmasını sağlayacaktır.. Açıldığında telefon ingilizce olarak açılır.. Dilini türkçe yaparak kullanmaya devam edebilirsin..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    lazanyeah dedıgını yaprım ama unknown ....... dıe bı uyarı verıyo olmuyo bende yuklemeye calıstım ama basarılı olamadım bı turlu androıd market aldıgım da hıc yoktu garantı dısı kalmadan nasıl yukleyebılırım artık lutfen bırı yardım etsın bı de 2.1 surumune 2.2 guncellemesı ne zaman gelıyor..