Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android marketten uygulama inderemiyorum

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Android marketten uygulama inderemiyorum

merhaba arkadaşlar,
    yeni samsung galaxy s 9003 telefon aldım. fakat, https://market.android.com sitede gmail hesabımla oturum açmama ragmen uygulama *****mede bu hesaba ait android bir telefon bulunamadı diyor. telefonumu gmail adresimle senkronize ettim, üzerinde yüklü olan S-android programında bilgilerimide girdim, bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkur ederim.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı elvangul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    yeni samsung galaxy s 9003 telefon aldım. fakat, https://market.android.com sitede gmail hesabımla oturum açmama ragmen uygulama *****mede bu hesaba ait android bir telefon bulunamadı diyor. telefonumu gmail adresimle senkronize ettim, üzerinde yüklü olan S-android programında bilgilerimide girdim, bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkur ederim.
    Cihazınızda Android Market yoksa web mağazasını da kullanamazsınız.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ben de birşey soracaktım oldukça acemiyim bu konularda. Ben de galaxy ace s 5830 var andorid market yüklü oradan oyun falan *****iyorum. Ancak yüklemeye çalışltığımda

şunu yapmak için bu uygulamaya izin ver:

-kayıt yeri
    -ağ iletişimi
    -telefon görüşmeleri
    -sistem araçları...

gibi şeyler çıkıyor. Yükle dediğim zaman program sorunsuz iniyor ve açılıyor. Ancak yüklemek riskli mi onu anlayamadım. aynı şey S-Android ve Slide SAM 4,0 için de geçerli..

Lütfen birisi bana yardımcı olsun.. Birşey *****meye çekiniyorum...

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı skylowyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de birşey soracaktım oldukça acemiyim bu konularda. Ben de galaxy ace s 5830 var andorid market yüklü oradan oyun falan *****iyorum. Ancak yüklemeye çalışltığımda

şunu yapmak için bu uygulamaya izin ver:

-kayıt yeri
    -ağ iletişimi
    -telefon görüşmeleri
    -sistem araçları...

gibi şeyler çıkıyor. Yükle dediğim zaman program sorunsuz iniyor ve açılıyor. Ancak yüklemek riskli mi onu anlayamadım. aynı şey S-Android ve Slide SAM 4,0 için de geçerli..

Lütfen birisi bana yardımcı olsun.. Birşey *****meye çekiniyorum...
    Bazı uygulamalar reklamlı olabildiğinden, bu reklamların yayınlanması sizin bulunduğunuz bölge ya da dile göre değişiklik gösterebiliyor. Bu ve bunungibi sebeplerden ötürü uygulamaların sizin bazı bilgilerinize erişmesi gerekebiliyor. Ben birçok uygulama *****dim hiç sorun olmadı. Sonuçta kredi kartı bilgilerinize, kişisel verilerinize bulaşmadığı sürece bir problem çıkarmayacaktır. Yine de siz siz olun cinsel içerikli ve çakma uygulamalardan uzak durun. Yorumları ve *****me sayılarını da gözden geçirmeyi unutmayın.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    çok teşekkür ederim..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhaba bilal bey, android marketi nerden nasıl yükleyebilirim. bu konularda çok yeniyim yardımcı olursanız sevinirim.

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı elvangul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bilal bey, android marketi nerden nasıl yükleyebilirim. bu konularda çok yeniyim yardımcı olursanız sevinirim.
    Cihazınızın modelinin forum bölümünden orjinal ROM yükleyerek ya da cihazınızı rootlayıp Custom ROM yükleyerek Android Market'i kurabilirsiniz.