Sonuç:

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 0 0%
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WİNDROİD V2 MERKEZ

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

WİNDROİD V2 MERKEZ

Evet aradaşalr bu Windroid meselesi hepinizin kafasını karıştırdı ancak artık çok da yaklaştı (ANKET İÇİN 6. MADDEYİ OKUYUN)

Bu konunun amacı önceki gereksiz konuların silinmesi ve kullanıcı istekleri gibi işlemlerin bu konudan yapılmasını sağlamaktır.

Wikipage: http://code.google.com/p/windroid-rom/wiki/Windroidviki?ts=1330174005&updated=Windroidviki#He sap_makinesi

Windroid hakkında bazı özellikler

1)Tam bir Windows görünümü kasa ve kaputun altında Android motoru (Demek istediğim görünüş itibariyle windows phoneden birşey kaybetmeyecek ve android gücüyle çalışacak)
    2) OC Kernel eklenecek (720 ye kadar yükseltme yapılabilecek)
    3)Adı şimdilik süpriz olan mükkemmel ötesi bir mediaplayer ile gelecek (Bu size google music i aratmayacaktır)
    4)Mod Vendetta dan alınan tecrübelerle yine sizlere karşı açıksözlü olacak içinde en gözde root araçları ekli halde gelecek.
    5)NFC kesinlikle aktif olacak ve iş amaçlı kullanıma destek vermek amacıyla sadece Cet-T Cüzdan bulundurulacak başka hiçbir gereksiz uygulama çalışmayacaktır
    Kod:
    6) Tarayıcı olarak Dophlin browser tercih edilecek ancak bu madde değiştirilebilir yukarıdaki anketten görüşünüzü belirtebilirsiniz tarayıcı hakkında
    Not:Görüşünüz hayırsa lütfen istediğiniz tarayıcıyı yazın aksi taktirde dikkate alınmayacaktır
    Bunlar dışında bir isteğiniz varsa lütfen yazın ROM yapımı için belirlenen süre 3 haftadır. Ve yöneticilerimden çok rica ediyorum lütfen bundan önceki konuları silermisiniz artık herşey burdan bu konuyla alakalı

DİKKATE ALINMAYAN ANKET OYLARI ROMUN ÇIKIŞ TARİHİ YAKLAŞTIĞINDNA DOLAYI ANKET AKAPLIDIR VE SON DURUMA SABİTTİR (dOHPLİN bROWSER KALACAKTIR (%63 - %36))
    ardard6262
    yakuzza
    weowox

Dipnot: Bu bölümde yer alan üyeler kendi rızaları ile anketin 6. maddesini okumadan oy kullanmışlardır ve ya kendi rızaları ile oyun geçersiz sayılmasını istemişlerdir.
    Bölüm hiçkimseye hakaret etme amacı güdmemektedir. Eğer oyunuz yüzdeden düşürülmüşse tarayıcınızın adını yazın ve bekleyin en kısa zamanda adınız silinecektir. Eğer hala silinmediyse lütfen bildirin

KABUL EDİLEN ÖNERİLER

Üye: brnskn
    Kabul değeri tam-kısman-(alternatif sunularak)
    (font bu şekilde parantez içi seçilidir)
    Öneri:
    Go launcher yuklu olmasina ragmen 80-100 bos ram olmali daha hic custom rom yuklemedim taiwan stok rom kullaniyorum eger bu dedigim olursa aninda gecerim bu roma
    Sadece go launcher degil go sms pro da yukluyken 80-100 arasi bos ram olmali
    Kabul Edildi:
    Go Launcher eklenmeyecek ancak Go SMS olup olmaması kullanıcıya bırakılacak

Üye : Thesymson
    Kabul değeri: (Tam)-kısmen-alternatif sunularak
    Öneri
    Android marketin yanina Blackmart alpha veya Applanet kendiliginden olsa iyi olur . Samsunglarda SAM in kendiliginden yuklu olmasi gibi . Ayrica yapilabiliyorsa dosya gezginini biraz daha gorsellestirebilirsin . Benim diyecegim bu kadar . Gerci ben T20 kullanmiyom ama

Kod:
     Arkadaşlar ROM duyrulmuştur son mesajda link verilmiştir

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

RE: WİNDROİD V2 MERKEZ

Tamam siliyorum romlarida sileyimmi

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı Nìrvânâ Nickli Üyeden Alıntı
    Tamam siliyorum romlarida sileyimmi
    Evet lütfen

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Tamam

Aktif Üye kaanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    TOKAT
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı ozbrk Nickli Üyeden Alıntı
    Evet aradaşalr bu Windroid meselesi hepinizin kafasını karıştırdı ancak artık çok da yaklaştı (ANKET İÇİN 6. MADDEYİ OKUYUN)

Bu konunun amacı önceki gereksiz konuların silinmesi ve kullanıcı istekleri gibi işlemlerin bu konudan yapılmasını sağlamaktır.

Windroid hakkında bazı özellikler

1)Tam bir Windows görünümü kasa ve kaputun altında Android motoru (Demek istediğim görünüş itibariyle windows phoneden birşey kaybetmeyecek ve android gücüyle çalışacak)
    2) OC Kernel eklenecek (720 ye kadar yükseltme yapılabilecek)
    3)Adı şimdilik süpriz olan mükkemmel ötesi bir mediaplayer ile gelecek (Bu size google music i aratmayacaktır)
    4)Mod Vendetta dan alınan tecrübelerle yine sizlere karşı açıksözlü olacak içinde en gözde root araçları ekli halde gelecek.
    5)NFC kesinlikle aktif olacak ve iş amaçlı kullanıma destek vermek amacıyla sadece Cet-T Cüzdan bulundurulacak başka hiçbir gereksiz uygulama çalışmayacaktır
    6) Tarayıcı olarak Dophlin browser tercih edilecek ancak bu madde değiştirilebilir yukarıdaki anketten görüşünüzü belirtebilirsiniz tarayıcı hakkında
    Kod:
    Not:Görüşünüz hayırsa lütfen istediğiniz tarayıcıyı yazın aksi taktirde dikkate alınmayacaktır
    Bunlar dışında bir isteğiniz varsa lütfen yazın ROM yapımı için belirlenen süre 3 haftadır. Ve yöneticilerimden çok rica ediyorum lütfen bundan önceki konuları silermisiniz artık herşey burdan bu konuyla alakalı

çalışmanızda başarılar ben bir öneride bulunayım eğer romu kendiniz belirli bir süre kullanırsanız iyi olur ve hataları görüp hatasız bir sürüm ortaya çakarabilirsiniz

Deneyimli Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 9 teşekkür aldı

Go launcher yuklu olmasina ragmen 80-100 bos ram olmali daha hic custom rom yuklemedim taiwan stok rom kullaniyorum eger bu dedigim olursa aninda gecerim bu roma______________________________________________ ________________

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı brnskn Nickli Üyeden Alıntı
    Go launcher yuklu olmasina ragmen 80-100 bos ram olmali daha hic custom rom yuklemedim taiwan stok rom kullaniyorum eger bu dedigim olursa aninda gecerim bu roma______________________________________________ ________________
    Malesef Windroid değiştirilemez olarak Launcher 7 ile gelecek keza 1. Maddede de belirtildiği gibi görünüm olarak Windows Mango oluşturulacak ancak istediğiniz launcher i kandiniz yükleyevilirsiniz ve Go SMS yükleyebilirim sanırım (eğer bi başına çalışıyorsa)

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Tek basina calisiyor sanirsam

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

ozaman varsayılan mesaj uygulaması olarak dahi tercih edilebilir.

Kabul edilen önerile ilk mesaja eklenecektir tarafımdan bilginize

Evet tak başına çalıştığı onaylandı Go SMS in çalışmak için Go Launcher a ihtiyacı yok öneri kabul edilmiştir

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Hayirli olsun

Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu