Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bluetooth problemi hk

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

bluetooth problemi hk

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar öncelikle herkese selamlar
    ben telefonumu yurt dışından getirttim çalışmasında ve diger aksamlarında herhangi bir sorun yok yalnızca bluetooth açılmıyor.
    ayarlardan girip bluetooth ac a basınca işleme başlıyor ama bir türlü bluetooth acılmıyor sebebi ne olabilir
    ayrıca içi,nde yurtdışı opetorun bazı programları var onları nasıl kaldırabilirim
    sayg

Profesyonel Android archleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    31
    344 mesaja 781 teşekkür aldı
    Alıntı dilahnm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle herkese selamlar
    ben telefonumu yurt dışından getirttim çalışmasında ve diger aksamlarında herhangi bir sorun yok yalnızca bluetooth açılmıyor.
    ayarlardan girip bluetooth ac a basınca işleme başlıyor ama bir türlü bluetooth acılmıyor sebebi ne olabilir
    ayrıca içi,nde yurtdışı opetorun bazı programları var onları nasıl kaldırabilirim
    sayg
    Yurtdışı operatörün programlarını kaldırmak için öncelikle cihazınızı ROOT etmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra Market'ten SystemAppRemover aplikasyonunu *****ip kurun. Bu aplikasyon ile istemediğiniz uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Bluetooth için birşey diyemeyeceğim ama Marketten Bluetooth Test aplikasyonunu *****ip, test edebilirsiniz. Çalışmıyorsa en azından test aplikasyonu size hatanın sebebini bildirecektir. Donanımsal bir problem var ise servise götürmek zorunda kalırsınız. Yazılımsal ise sorununuz, o daha kolay halledilebilir.

Kolay gelsin,

Levent KULAÇOĞLU

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    teşekkür ederim ilginiz için peki root etmenin sakıncası varmı
    yoksa nerede yaptırabilirim
    sayg

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı dilahnm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim ilginiz için peki root etmenin sakıncası varmı
    yoksa nerede yaptırabilirim
    sayg
    Her zaman bir sakınca vardır ama genelde birşey olmaz. Telefonunuzun modeline ait Programlama ve Geliştirme forumundan konusunu araştırabilirsiniz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba arkadaşlar,Burası yeri değil sanırım ama bana yardımcı olun lütfen

Onyo Nanopad plus android 4.0.3 sürümlü tablet cihazım var.
    Ben bu cihaza external bluetooth takıyorum.Fakat üzerinde bluetooth sekmesi aktif değil bunun bir çözümü varmı acaba?
    Birde aynı cihazın android 2.3 sürümlü olanı var onda sorunsuz çalışıyor.Bluetooth sekmeside aktif.4.0.3 sürümünde çalıştırabilirmiyim bir çözüm önerisi olan varmı arkadaşlar.Yabancı sitelerde çekirdek derlemeyle halledebilmişler sanırım ama ing. kötü olduğundan anlayamıyorum.