Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çok Önemli Soru!!!

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Çok Önemli Soru!!!

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar bir süre önce galaxy s i9000 ekranı kırıldı
    ekran siparişi verdim ekran gelene kadar içini acıp digeri sökeyim dedim.
    velhasıl söktümde basarı ile ama orta tuşun iki yanındaki tusta dokunmatik biliyorsunuz
    ben cihazı sökerken o iki tusun altındaki iletlenleride söktüm normali budur çünkü.ama sökerken o iletkenlerden orta tusun alt kısmına dogru giden 2 adet kablo değilde değişik birsey vardı onları kopardım.iyice inceledim içinde şu hani çok çok ince olan iletkenlerde yok ama yinede kafama takıldı geriye takıcam ama sizce bir alakası varmı işlermi o tuslar daha
    yada işlemezse bu telefon sadece orta tuş ilede kullanılır değilmi?
    ekran gelmedigi için henuz cihazı birleştirmedim ama simdiden sorayım dedim
    teşekkürler

Yardım Sever Üye abdullahmk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Küçükköy
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı ucankaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir süre önce galaxy s i9000 ekranı kırıldı
    ekran siparişi verdim ekran gelene kadar içini acıp digeri sökeyim dedim.
    velhasıl söktümde basarı ile ama orta tuşun iki yanındaki tusta dokunmatik biliyorsunuz
    ben cihazı sökerken o iki tusun altındaki iletlenleride söktüm normali budur çünkü.ama sökerken o iletkenlerden orta tusun alt kısmına dogru giden 2 adet kablo değilde değişik birsey vardı onları kopardım.iyice inceledim içinde şu hani çok çok ince olan iletkenlerde yok ama yinede kafama takıldı geriye takıcam ama sizce bir alakası varmı işlermi o tuslar daha
    yada işlemezse bu telefon sadece orta tuş ilede kullanılır değilmi?
    ekran gelmedigi için henuz cihazı birleştirmedim ama simdiden sorayım dedim
    teşekkürler
    Cesaretinize hayran kaldım ve de korktum Orta tuşun solundaki ayar tuşu olmasa da olur da sağdaki geri tuşu önemli. Açık olan uygulamaların pek çoğunu kapatamazsınız o tuş olmadan. Ancak orta tuş ile arkaplana atarsınız. Keşke iki kuruş fazla verip işin ehli birine verseydiniz telefonu. Sizin adınız üzüldüm.