Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lg optımus black

Yeni Üye MRZ86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Lg optımus black

Arkadaşlar yakında lg optimus black türkiyede satışta olacak hatta bi internet sitesinde satışa sunuldu bile detaylı incelemeleri nete mevcut ayrıca buraya eklememe gerek yok sanırım ******* dan da *****larına erişe bilirsin yeni android cihaz almak isteyenlerin kesinlikle incelemeleri gereken bir ürün ben galaxy ace almayı planlıyordum ama bu telefonu görünce fikrimi değiştirdim hemen çünkü bu gün bu ürünü inceleme fırsatını buldum gerçekten çok güzel bir ekrana ve iyi bir performansa sahip kesinlikle gözden geçirilmesi gereken bir ürün ....

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Alıntı MRZ86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yakında lg optimus black türkiyede satışta olacak hatta bi internet sitesinde satışa sunuldu bile detaylı incelemeleri nete mevcut ayrıca buraya eklememe gerek yok sanırım ******* dan da *****larına erişe bilirsin yeni android cihaz almak isteyenlerin kesinlikle incelemeleri gereken bir ürün ben galaxy ace almayı planlıyordum ama bu telefonu görünce fikrimi değiştirdim hemen çünkü bu gün bu ürünü inceleme fırsatını buldum gerçekten çok güzel bir ekrana ve iyi bir performansa sahip kesinlikle gözden geçirilmesi gereken bir ürün ....

LG Türkiye'nin söylediğine göre cihazın 999 TL'lik bir fiyatla piyasaya girmesi muhtemelmiş..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    evet zaten o fiyattan satılıyor internette ama henüz mağazalara gelmiş değil sanırım bir ay içerisinde gelmiş olur.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı MRZ86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet zaten o fiyattan satılıyor internette ama henüz mağazalara gelmiş değil sanırım bir ay içerisinde gelmiş olur.
    Bence böyle güzel bir cihaz için güzel fiyat. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bende kullanmaya basladim lg opimus 2x speed mukemmel hollanda.

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı nieuwkoop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende kullanmaya basladim lg opimus 2x speed mukemmel hollanda.
    Hayırlı olsun güle güle kullan valla bende galaxy ace tan vazgeçmiştim galaxy s alıcaktım ama şimdi black i test edince fikrimi değiştirdim black alıcam

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar, cihazı aldım, kullanıyorum. Harika. Ancak Android ile sıkıntı var. Skype desteklemesi lazım "ÜLKE" probleminden dolayı kullanamıyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı mrzek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, cihazı aldım, kullanıyorum. Harika. Ancak Android ile sıkıntı var. Skype desteklemesi lazım "ÜLKE" probleminden dolayı kullanamıyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı?
    Skype'ı *****emiyormusunuz yoksa kullanmak istediğinizde mi problem oluyor ülke?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    3 gündür kullanıyorum.ilk android cihazım. çok güzel... ancak tek sorun batarya. 1 gün dayanıyor. bilemedin 1.5 gün. şimdilik 48 saati bulamadık... diğer androidler böylemi onu bilmiyorum....

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı teachers71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 gündür kullanıyorum.ilk android cihazım. çok güzel... ancak tek sorun batarya. 1 gün dayanıyor. bilemedin 1.5 gün. şimdilik 48 saati bulamadık... diğer androidler böylemi onu bilmiyorum....
    Genelde böyledir.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu