Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yatay Ekrana Gecis

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Yatay Ekrana Gecis

Yaklasik 1 haftadir kullaniyorum telefondan cok memnunum fakat bugun bi sorunlarla karsilastim . Telefonda hic bi uygulamada yatay ekrana otomatik gecis yapmiyor . NFS shift oyununda telefonu saga sola yatirdigimda sensorlere cevap vermiyor yada mesaj yazarken yatay ekran klavyesi acilmio , galeride fotoraflar , ******* da ***** lar v,s ...

Bi kilidi varda benmi bilmiyorum ?. ayarlara baktim hersey normal gozukuyor .

Yardiminiz icin simdiden tesekkurler .

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Ana ekranın üstündeki uyarılar barını aşağı *****ip özelliklerin kısayollarının bulunduğu kısımdan Döndürme ya da sensör ile alakalı ayarı açın düzelir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Cevap icin tesekkurler.

Acikmis zaten . Kapadim tekrar actim fakat bi yarari olmadi

Deneyimli Üye Sarper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    21
    102 mesaja 205 teşekkür aldı
    Alıntı Arcanum777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevap icin tesekkurler.

Acikmis zaten . Kapadim tekrar actim fakat bi yarari olmadi
    Kernelinizle ilgili bir problem olabilir en son stock romu yukleme talimatlarini dikkatli okuyarak wipe yaptiktan sonra yukleyin. Veya romunuza uygun baska bir kernel deneyin
    www.sarperkaya.com

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    gercekten bu konularda cok vasat bi bilgiye sahibim . Bunlari yapmam icin daha aciklayici bir sekilde anlatirsaniz cok sevinirim .

Simdiden Tesekkurler ..

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı Arcanum777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gercekten bu konularda cok vasat bi bilgiye sahibim . Bunlari yapmam icin daha aciklayici bir sekilde anlatirsaniz cok sevinirim .

Simdiden Tesekkurler ..
    Cihazınızın ekranının üst kısmındaki saat ve şebeke durumunu gösteren barı aşağı doğru sürükleyin. Burada bulunan Wi-fi ve Blutooth gibi özelliklerin kısayollarından Rotation ya da döndürme olarak adlandırılmış olanını aktif hale getirin. Aktif olduğu halde sensörler çalışmıyorsa, Galaxy S Firmware konusundan güncel Firmware yükleyin. Yine düzelmezse demekki problem donanımsaldır ve servise gönderin.

Aktif Android
    Nereden
    Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    6
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Hayır , sakın yükleme .. Sorun ondna değil..Aynı sorunu bende yaşadım meğersem şöyleymiş . ..

1-Ayarlar/ekran/ en allttaki hız ölçer olarak kullan vs. yazan şeye tıklayın yani en alttaki kalibrasyon yazısına / sonra cihazı düz bir yere koyup kalibre ete basın ..

2-Artık uyarılar barını açın , ve otomati kdöndürmeyi aktifleştirin ..Resim açın.. Ekranı sağa kayduırın oda sağa kayacak..Mesjalar oyunlar hepsinde çalışcak .D