Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Angry bird rio

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Angry bird rio

Arkadaşlar merhaba 2 aydır galaxy s kullanıcısıyım sürüm 2.3.1 size sormak istediğim angry bird rio oyununu marketten *****miştim ücretsiz yaklaşık 1 aydır oynuyordum mayıs ayı açılmamıştı bende silip tekrar yüklerim açılır diye düşündüm ve sildim ama şu anda oyunu bulamıyorum markette yok bunun sebebi ne olabilir sizce telefonumu root falanmı etmem gerekior burdan okuduklarım dolayısıyla

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    yüklediğiniz versiyonun market kısıtlaması olmasından veya market olmamasından kaynaklanıyor bu problem. stock versiyonu yükleyinip root yaptıktan sonra, marketten Market Enabler uygulamasını kullanarak tüm uygulamaları paralılar dahil görebilirsiniz.
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    teşekkür ederim yardımınız için ben biraz okuyup anladım ama bunu becerebiliceğim konusunda biraz şüpheliyim bunu basite *****genmiş bi şekilde yani acemi modda olan birisi için anlatma şansınız varmı acaba rica ediyorum sizden)

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Cihazınızda Android Market yüklüyse ve aktif olarak kullanabiliyorsanız yapmanız gereken işlem; Android Market'e girerek MarketEnabler isimli programı telefonunuza *****mek.. Programı açtığınızda karşınıza 3 adet sekme çıkacak.. Ortadaki sekmeye gelerek T-Mobile [us] yazan bölüme basılı tutun ve 'fake this provider' seçeneğini seçin.. Bu işlemi cihazınız rootlu değil ise yapamazsınız.. Yapmaya kalkıştığınızda da ekranın alt kısmında " We Got a Problem Houston " yazısını görürsünüz.. bu şekilde bir hata alıyorsanız cihazınızı rootlamanız gerekir.. Rootlama işlemi sonrasında aynı işlemleri tekrar ederek Android Marketteki sınırlamaları kaldırabilirsiniz..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Bu Konu için Etiketler