Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kies Driver Hatası

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Kies Driver Hatası

Selamlar

bugun s2 aldım fakat cihazı pc ye taktıgımda cdc driver ve SAMSUNG_Android driver hatası veriyor.
    cihazı pc ye tanıtamadım

ne yapmalıyım

Win7 64
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (05.Haziran.2011 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar

bugun s2 aldım fakat cihazı pc ye taktıgımda cdc driver ve SAMSUNG_Android driver hatası veriyor.
    cihazı pc ye tanıtamadım

ne yapmalıyım

Win7 64
    Aygıt yöneticisinden Android phone ya da Samsung phone gibi aygıtları ve Kies'i kaldırın. bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar kurun Kies'i. Deneyin, düzelir, bir yerde kesilme yaşamış olabilir driver kurulumu.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    kaldırmaya basladım haber vericem yanlız aynı SAMSUNG hatasını xp dede verdi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    maalesef olmuyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selamlar;

Aynı sorunu ben de Samsung mini 5570 de yaşadım Sürücüleri bir türlü düzgün yükleyemedi dolayısıyla Kies telefona bağlanamadı. ortak noktamız zannedersem Win 7 64. çünki aynı işlemi Win7 32 olan bir netbook da denedim biraz yavaş oldu fakat sıkıntısız çalıştı. Bu durumu Samsung support'a yazdım bakalım geri dönüş olursa buradan size de bildiririm.

Not Şöyle bir deneme yapabilirsiniz. Eğer imkanınız varsa makinanıza VMware kurup sanal bir işletim sistemi oluşturun fakat Win 7 32 olsun muhtemelen Kies çalışacaktır.

Saygılar

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı adnanatesal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Aynı sorunu ben de Samsung mini 5570 de yaşadım Sürücüleri bir türlü düzgün yükleyemedi dolayısıyla Kies telefona bağlanamadı. ortak noktamız zannedersem Win 7 64. çünki aynı işlemi Win7 32 olan bir netbook da denedim biraz yavaş oldu fakat sıkıntısız çalıştı. Bu durumu Samsung support'a yazdım bakalım geri dönüş olursa buradan size de bildiririm.

Not Şöyle bir deneme yapabilirsiniz. Eğer imkanınız varsa makinanıza VMware kurup sanal bir işletim sistemi oluşturun fakat Win 7 32 olsun muhtemelen Kies çalışacaktır.

Saygılar
    Söylediğiniz gibi sorunun kaynağı işletim sisteminin 64 bit olması olabilir. Size önerim google'a samsung usb driver 64 bit yazıp aratın. büyük ihtimalle bulursunuz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Samsung destek ten gelen yazıyı sizle paylaşmak istedim.

Sorum:
    Sayın yetkili
    26.05.2011 tarihinde ...... Mağazasından bir Samsung Galaxy Mini telefon aldım. içinden çıkan CDlerden Kies programını bilgisayarıma kurdum. Daha sonra sitenizden yeni versiyonunu *****ip onu da denedim fakat her iki versiyondan da, Bilgisayarımdan telefonu bağlayamadım. Bilgisayarım sürekli Sürücü hatası vermektedir. İşletim sistemim Win 7 64 Bit'tir bu sorunu çözmede nasıl yardımcı olabilirsiniz. Saygılar iyi çalışmalar.

Gelen Cevap:

GT-S5570 model cihazınız içerisinden USB ayarlarını Samsung Kies olarak seçmenizi ve bağlantı kurmayı denemenizi rica ederiz.
    Menü>Ayarlar>Uygulamalar>Gelişim>USB hata ayıklama olarak işaretlemeniz gerekmektedir.

Cihazınıza uygun Kies programına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.
    http://www.samsung.com/tr/support/de...GT-S5570AAATUR

Cihazınız ile Kies bağlantısı yapamamanız durumunda Kies programının driverlarını kontrol etmenizi rica ederiz.
    Kies progaramının ikonu üzerine gelerek mouseniz ile sağ klik yaptıktan sonra Özellikler> Hedef Bul>Açılan sayfadan sarı renkli klasör içerisine giriş yaparak çıkan Kies Setup’ını çalıştırmanız gerekmektedir.

İşlemleri gerçekleştirememeniz durumunda Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçmenizi rica ederiz. İlginiz için teşekkür
    ederiz.

Kolay gelsin

Yeni Üye hzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    20
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Cihazın içinde kurulu olan BBC player ı cihaz root lu olmasına rağmen silemiyorum yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim.
    (Bu arada uygulamaları yönet menüsünde uygulamayı silemedim,ayrıca yüklediğim task manager programında app kill ve uninstall seçenekleri var uninstall yapmaya çalıştığımda kaldırılamadı diye mesaj vermekte.)
    İleride kaldırmak istediğim başka programlarda olacak bunun nasıl yapıldığını öğrenmem gerek.

Teşekkürler şimdiden.

Sorun çözüldü.
    Konu hzr tarafından (17.Haziran.2011 Saat 13:45 ) değiştirilmiştir.