Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Market

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Android Market

Selam
    Samsung P1000 tablet aldim bugun. Internet baglantisi icinde turkcell den sim kart aldim ve kullanmaya basladim. Fakat Market ikonu yok, onun yerine samsungapps ve S-Android diye bir market var ki icinde tabiri caizze hic bir sey yok. Anladigim kadariyla bu konuda bir sinirlama var. Andorid markete ulasmanin bir yolu varmi?
    Saygilar

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı keremsahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam
    Samsung P1000 tablet aldim bugun. Internet baglantisi icinde turkcell den sim kart aldim ve kullanmaya basladim. Fakat Market ikonu yok, onun yerine samsungapps ve S-Android diye bir market var ki icinde tabiri caizze hic bir sey yok. Anladigim kadariyla bu konuda bir sinirlama var. Andorid markete ulasmanin bir yolu varmi?
    Saygilar
    Android Market'e ulaşabilmek için ya cihazınızı rootlamalı ya da orjinal Firmware yüklemelisiniz. Cihazınızla ilgil iforum bölümünde detaylar mevcuttur.

3. Bilal Akgunduz üyemize teşekkür edenler:

hydes (29.Ağustos.2013)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Android Market'e ulaşabilmek için ya cihazınızı rootlamalı ya da orjinal Firmware yüklemelisiniz. Cihazınızla ilgil iforum bölümünde detaylar mevcuttur.
    Selamlar
    Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Orjinal firmware nasil yuklucem? Baktim fakat forumda alakali sayfa goremedim. Rica etsem yardimci olurmusunuz lutfen? hangi baslik altinda bulurum gerekli bilgiyi?
    saygilar

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Orjinal firmware'i aşağıda linkini verdiğim adresten gerekli programları *****erek ve yükleme talimatlarını izleyerek sorunsuzca yükleyebilirsiniz.. Yükleme işlemindeki adımları dikkatlice uygulayınız.. Oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk sadece size aittir ve bu işlem garantinizin iptali ile sonuçlanacaktır.. Bilginize..

İlgili Konu:
    [FIRMWARE] Samsung Galaxy Tab için Güncel Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..