Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Desire için kılıf önerileriniz

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Desire için kılıf önerileriniz

arkadaşlar ben de desire aldım ama aldığım günden beri çizilmesin diye telefona bebek muamelesi yapıyorum. lütfen özellikle ekranı korumak için önerilerinizi yazar mısınız

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Ben yaklaşık bir senedir Nexus One kullanıyorum. Ekranı ilk aldığım günden farksız. Yeni nesil telefonlarda ekrandan çok ekran dışındaki kısımları önemsemek gerekir. Ekran dışında bütün telefonu kaplayan silikon kılıfları öneririm.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bende Desire kullanıcısıyım ve uzun sure kılıf baktım.. Sonunda silikon kılıf ve ekran icin koruyucu film aldım
    Aslına bakarsan MOderatore katılıyorum bir seferinde bozuk para dolu cebime telefonu sokmustum cizilecek diye korktum ama hiçbir sey olmadı!!!
    Arkadasım yurt dısından aluminyum kılıflardan siparis etmisti ucretsiz kargo falan yapıyorlarmış... O kılıflarda gayet sık duruyordu bence...

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Benim en çok hoşuma gidden kılıf tipi silikon ya da kapak biçiminde delikli koruyucular var.. Onlardan da düşünebilirsin.. Kapak biçiminde olanlar hem telefonu kalınlaştırmıyor hem de şahsen şık durduğunu da düşünüyorum.. Bir Arkadaşımın Gittigidiyor'dan aldığı kılıfın ilan linkini paylaşacağım bir göz atmanı tavsiye ederim..

http://urun.gittigidiyor.com/Htc-Des...QQidZZ38397329
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Ekran için koruyucu ekran kılıflarını önerırım ve genel içinde normal dokunmatık ekranlar için kullanılan kılıfları tercıh edebılırsın ben öyle kullanıyorum

Yeni Üye
    Nereden
    Istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Lazanyeah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim en çok hoşuma gidden kılıf tipi silikon ya da kapak biçiminde delikli koruyucular var.. Onlardan da düşünebilirsin.. Kapak biçiminde olanlar hem telefonu kalınlaştırmıyor hem de şahsen şık durduğunu da düşünüyorum.. Bir Arkadaşımın Gittigidiyor'dan aldığı kılıfın ilan linkini paylaşacağım bir göz atmanı tavsiye ederim..

@Lazanyeah, güzel bir ürünmüş peki ben Desire HD için de bulabilir miyim ? Mesajınızı gördükten sonra biraz araştırdım fakat Türkiyede yok sanıyorum ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama kendi HTC Desire'ımda Otter Box'ın commuter serisini kullanıyorum.Hem koruyucu hemde görünüş olarak gayet güzel.
    Tek eksi yönü diğer kılıflara oranla birazcık tuzlu olması ama ömürlük bir kılıf.

http://www.otterbox.com/HTC-Desire-D...d=desire-cases

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Lazanyeah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

teşekkür ederim yardımın için işte ben de tam böyle bişey arıyordum. bi arkadaşımda görmüştüm nokia c3 için kullanıyordu.
    çok da şık duruyordu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar delikli kılıf kesinlikle önermiyorum ,delikli kısımlardan toz giriyor içeriye ve 2-3 gün sonra kılıfı çıkardığınızda resmen tabaka haline gelmiş toz ile karşılaşıyorsunuz. Arka kısmı tamamen kapatan bir kılıf alın.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    şu anda da oldukça moda olan kapaklı kılıflar var. çok kullanışlı.oldukça da uygun.kapaklı deri kılıf alırsınız, çizilmez ekran filmi de verirler.ben aldım.aldığım ürünün linkini paylaşayım:
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-DES...QQidZZ40129968

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu