Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahizedeki cızırtı

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Ahizedeki cızırtı

Arkadaşlar merhaba,

Bugün telefonumu root'ladım. Daha sonra yaptığım bir telefon görüşmesinde dikkat ettim, ahizenin sesini en yükseğe alınca, karşı tarafın konuşmasında inceden bir cızırtı olmaya başladı.

1- Root işlemi böyle birşeye sebebiyet verir mi? (sanmıyorum aslında)
    2- Hattım Avea. Sizce bu bir sebep olabilir mi?
    3- Bir de mümkünse denemenizi rica ediyorum. En üst ses seviyesinde konuşurken, karşı tarafın sesinde herhangi bir cızırtı oluyor mu sizde?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Konu beni rahatsız ettiği için araştıyorum hala, ama internette pek cevap göremedim. Forumdan konuya hakim olan yok mu acaba?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Hangi romu yüklediysem olmadı... Çok canım sıkıldı bu olaya.. Cihazı root ettikten sonra konuşma yaparken ahizeden cızırtı geliyor. Ahize patlamış olamaz 10 dk içinde, çünkü görüşme bile yapmadım root yapmadan önce.. Nedir bu işin sırrı, alameti arkadaşlar, yok mu bilen?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı volkanska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi romu yüklediysem olmadı... Çok canım sıkıldı bu olaya.. Cihazı root ettikten sonra konuşma yaparken ahizeden cızırtı geliyor. Ahize patlamış olamaz 10 dk içinde, çünkü görüşme bile yapmadım root yapmadan önce.. Nedir bu işin sırrı, alameti arkadaşlar, yok mu bilen?
    Sesi sona alınca ahizede bir problem olmuş olabilir. Bence donanımsaldır. Yoksa şimdiye yükeldiğiniz yazılımlarla düzelirdi. Teknik servise verin değiştirsinler ahizeyi.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Benim cihaz yurt dışından gelme, hangi teknik servise vereyim sizce? Orjinal teknik servisler tamirini yapar mı bunların?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    annemin telefonunu yurtdışından getirmiştim ben daha servise gitmesine gerek olmadı ama yurtdışından aldığım yer dünya çapında garantisi olduğunu söylemişti samsung yetkili servisine götür kardeşim problem çıkartabiliyorlar ama forumda bir arkadaşa kıllık yapmışlardı en son ne yaptı bilmiyorum ama