Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Xperia Neo V Tuşların Soyulması

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    facebook müşteri hizmetleri
    Ben yolladım bakalım neler olacak? :P

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Aynı şekilde bende de soyulma sorunu var ayriyetten ekranın sağ ve sol üst köşesindeki kaplamalarda da soyulmalar mevcut.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bence garantiyle falan hiç uğraşmayın arkadaşlar aynı sorun bendede var.(neo V) telefonculara gittim 2. el takasta 400 tl saydılar şok oldum. heralde tuşlardan dolayı böyle dedi diye düşündüm gittim. sonra evde gümüş renkli bi boya vardı parlaktı, suluboya fırçasıyla boyadım. bu sefer başka bi arkadaşa verdim gitti o sordu fiyatını. adam almış incelemiş 450 olur demiş.. varın gerisini siz düşünün. yani demek istediğim şu ki öyle 100 tl verip komple değiştirmeye gerek yok zarar edersiniz. zaten sonyericsson un varsa 2. ele giremiyon bile aga. arkadaş xperia go aldı 999 tl ye aynı gün gittik farklı biyere sorduk 2. el alırmısınız diye falan 500 tl dediler farklı yerlerede sordum hep böyle. görüntü falan hikaye arkadaşlar tamam iyi telefon falan ama çok dandik bi malzemesi var ***** çekerken gıcırtı oluyor kapakta çok kötü oluyor gidin bi tane sağlam kab şeklinde kılıf alın ama silikon olmasın, telefon patlayana kadar kullanın artık rotluyonuz mu sisteminimi değiştiriyonuz abanın abanabildiğiniz kadar..

Yeni Android kaanbaba199 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben Değiştirdim mersinde 0 tl istediler üstelik telefon rootluydu bugün değiştirdim
    XPeria Neo V Android 4.0.4

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı kaanbaba199 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Değiştirdim mersinde 0 tl istediler üstelik telefon rootluydu bugün değiştirdim
    Kaç kere değiştirdin dostum sen öyle

MT11i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Hocam aynı sorun bendede var tuşlar önce bakır oluyor sonra siyah oluyor ben jb rom kurdum alta navigasyon barı geldi dokunmatik olarak geri ileri home gibi tuşları ordan kullanıyorum eskimiyor sizlere tavsiye ederim ultimate hd romunu

MT11i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12