Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mobil TV Nasıl Yüklenir?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Mobil TV Nasıl Yüklenir?

selamın aleykum bugra kardesım bven ace aldım daha yenı ama hıc bır bılgım yok bana ben tek tek sorsam detaylı bı sekılde destek verırmısın su telfnu bı ayarlıyalım lutfen ılk once su mobıl tv olayından baslamak ıstıyorum sımdıden ALLAH razı olsun

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Mobil TV olayı Turkcell'in bir hizmetidir. Ben hiç kullanmadım. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    abı benım hattım vodafone ve bu telf mobıl tv desteklemıyormus nasıl yapmam gerekıyoı ızlemem ıcın

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bu spv tv yı nasıl yukleyebılırım abı numaramı verıyım sıze cagrı atın ben arıyım ordan anlatsanız bende uygulasam olurmu acaba

Ettiği Teşekkür
    328
    Şimdi, telefonunuzda Android Market'in yüklü olması gerekiyor. Yüklü değilse yüklemek için orjinal ROM yükleyin. İlgili konu forumumuzda mevcuttur. Daha sonrası bildiğiniz gibi, Android market'in arama bölümünden istediğiniz uygulamayı aratıp *****irsiniz.

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    15
    13 mesaja 15 teşekkür aldı
    Bilal bey,telefonda yüklü gelen s-android market sanırım orjinal android market değil,doğru mu..?

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    15
    bir başka eksiklik;samsung apps android telefonlara hizmet vermiyor,ama menüyü doldurmak için galiba telefona atmışlar )

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    15
    amazon apss ile ilgili detaylı bilgisi olan var mı,amazonda google gibi ülke kısıtlaması mı yapıyor

Ettiği Teşekkür
    328
    Her ne kadar birçok alternatif market alanı olsa da hiçbiri Android Market kadar kapsamlı değil. Amazon Apps'de sınır yok diyebiliyorum. Ben yine orjinal Firmware yüklemenizi öneriyorum.

Yeni Üye
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    room yüklemeniz gerek yada bu şekildede market acabilirsiniz (Bütün bu işlemlere başlamadan önce mutlaka bir gmail hesabınızın olması lazım.İstenen kısımlarda bu hesabınızı girmeniz gerek)
    Telefonunuzun arama menüsüne girip *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.Karşınıza gelecek listeden ECT 'yi seçeceksiniz.Bunu onayladıktan sonra telefonunuz kendiliğinden kapanacak ve kısa bir süre sonra kendiliğinden açılacak ve artık android market ve ******* açılmış olacak.Bu arada telefonunuz ingilizce olarak açılacak.Telefonunuzu türkçe yapmak için settings>language and keyboard>choose language kısmına girip türkçeyi seçeceksiniz.Artık herşey tamam marketi ve *******' yi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.BU İŞLEM ROOT DEĞİLDİR.DOLAYISIYLA GARANTİYİ BOZMAZ ve GERİ DÖNÜŞLÜ BİR İŞLEMDİR.Bu işlemi geri döndürmek yani marketi ve *******'yi kaldırıp cihazı ilk günkü gibi yapmak istiyorsanız *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.Bu defa ECT'yi değil TUR'u seçin ve onaylayın.Cihazınız kendiliğinden kapanıp açılacak ve açıldığında market ******* ve sizin yüklediğiniz bütün uygulamalar silinecek sadece galerinizdeki resim ve ***** gibi şeyler kalacak.(BÜTÜN AYARLARINIZ DA KUTUDAN İLK ÇIKTIĞI GİBİ OLACAK.)

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu