Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: <<<< sim ağ kilidi sorunu'nun çözümü >>>>>

Aktif Android HeadUser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    37
    57 mesaja 93 teşekkür aldı

Lightbulb <<<< sim ağ kilidi sorunu'nun çözümü >>>>>

-- Bi kaç Gündür 'işlerim vardi o yüzden yazamadim Kusura bakmayin --

1. Telefonu'nuza Wipe 'data ve Wipe cache Seçeneklerini uygulayin

2. Bu sürüm'u kurun Kurulum hakkinda Bilgisi olmayan arkadaşlar burayi incelesin

3. Telefonunuzu Root 'layin . Root işlemi için Burayi inceleyin

4. Galaxy_S Unlock İsimli uygulamayi *****in (Root'suz Çalişmaz) Yada Burdan Yönlendirebilirsiniz

5. Uygulamayi Açinca karşiniza 4 katagori'li bi Menu Çikicak , Unlock a tiklayin

6. See Sim Unlock Code tiklayin Ardindan 2 . ye Tiklayin (Sim Unlock ) Çikan ekrana yes deyip devam edin.. 1 dk yada kisa bir zaman siyah ekran'da bekliceksiniz (Dondugunu sanip menü tuşuna basip cikmayin) Bazen Hata verebiliyor Gelen hata ya bekle yanitini verin ve devam edin. ve 3 .ye Tiklayin (create Bak Files) şebeke gidip gelicek 2 kere yada 3 kere . sonra telefonunuz Nihayet düzeldi..

7 .işlemi bitirmek için restore saved EFS Folder 'e tiklayin ve artik uygulamadan cıkabilrisinz.

Ben EFS 'yedeği almadiğim için Bu sorunu yaşadim . Siz 'de birdaha 'kine daha dikkat 'li olursunuz artik . Banane diyosanizda sürekli bu işlemi uygulaya bilirsiniz

Yedek için 'de Burayi İnceleye Bilirsiniz

Yanliş Bişe Yazdiysam Affola Söylersiniz Düzelte Bilirim. Sorulariniz Olursada Bilgim Kadariyla Yardimci olurum olmadiğim yerde Bilgili Arkadaşlar Zaten Olcaktir Hepinize Koley Gelsin Arkadaşlar
    Konu HeadUser tarafından (07.Aralık.2012 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi HeadUser üyemize teşekkür etti:

ciros611 (07.Aralık.2012),fthslk (22.Aralık.2012),mhmtsyk (28.Ocak.2013)

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    75
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    Çok Teşekür ederim. Hiç Bir sitede bu kadar düzgün anlatim yok . Süpersin müdür

Aktif Android HeadUser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    37
    57 mesaja 93 teşekkür aldı
    Alıntı ciros611 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok Teşekür ederim. Hiç Bir sitede bu kadar düzgün anlatim yok . Süpersin müdür
    İşiniz Görüldüyse Ne Mutlu bana.

Yeni Üye fthslk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşım benimde başımda başımda bu bela var aylardır senin dedigin sekilde kullanıyorum teli ama artık tat vermiyor cok sık gidiyo geliyo en son cıkan jb 4.1.2 yükledim onda bu programda işe yaramıyo zaten gerçi kernel değişmek zorunda kaldım Phillz Kernel yükledim önceki kernel siyah kernel di 4.1.2 uyumlu siyah kernel de yok sanırım ne yapıcamı şaştım bu soruna kalıcı bi çözüm bulamazmıyız
    Galaxy s2

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    kardes sürümü rardan cikartacagiz ama rar sifresi istiyor, rar sifresi ne? isleri yaparken neden sifre konur bir türlü anlamiyorum, giciklik olsun diyemi ya? yinede isimize simdilik yaramasada ellerine saglik..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    yinede cok sagol. 3. siradan (3. Telefonunuzu Root 'layin . Root işlemi için Burayi inceleyin) buradan yapmaya devam ettim ve oldu. bilgin icin cok sagol kardes. Emegine saglik olsun..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar ben de bu sorunu Jelly Bean da yaşadım ve bu yöntemle malesef hallededim. İşte yaptıklarım
    SIM ağ kilidi için şifre istendiğinde yapmanız gereken Google Playden GalaxiSim Unlock uygulamasını *****mek (rootsuz telefonlarda çalışmaz) fakat bu *****ilen ücretsiz uygulama kilidi açmıyor sadece kilidi açacak olan ücretli uygulamaya yönlendiriyor. Pro versiyonunu 3.60 Dolara satın alabiliyorsunuz ve aldığınızda tek tuşla kilidiniz açılıyor telefonunuz eski haline dönüyor. Ben ücretsiz bir yolunu bulmak için epey çabaladım, 4 5 saat farklı ROMlar attım tekrar rootladım değişik uygulamalar yöntemler denedim ama hiç biri fayda vermedi. Bu kadar zahmet çekmek yerine 3.60 dolarlık uygulamanın alınması daha makul. Şayet bu sorunun ücretsiz bir çözümünü bulan arkadaş olursa lütfen paylaşsın

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    9
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    @ HeadUser; telefonun yurt dışından mi geldi?

Yeni Android
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    eeski efs yedegin varsa geri yükle problem cözülür

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    rar şifresi nedir kardeş