Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sim kilit (Simlock) telefonu unlock etme

Yeni Android
    Nereden
    Kusadası, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Sim kilit (Simlock) telefonu unlock etme

facebook müşteri hizmetleri
    Herkez bunu düşünüyordur şuan yapamadım edemedim diye. Ben telefonumu yurt dışından getirttirdim fransadan ve bir gün telefonumu güncelleştirdiğimde telefonum sim kilit istedi bir çok yöntem denedim ama şuan paylaşacağım yöntem kadar sağlamını bulmadım telefonu istediğimiz kadar güncelleştirin bir daha sim lock yapmanıza gerek olmayacak evet şimdi gelelim nasıl sim lock yapıcaz size herşeyi baştan anlatıcam ilk önce cihazınızı root layın yöntem olarak bu yöntemi öneririm bu siteden UnlockRoot u *****in ve telefonunuzu rootlayın en kolay rootlama şekli budur en azından benim için telefonu rootladıktan sonra superuser ı güncelleyin ve BusyBox ı kurun ve buna superuser dan izin verin işte şimdi önemli kısma geliyoruz sizin için upload etmiş programı telefonunuzun harici kartına atın ve ordan kurun daha sonra super user dan izin verin ve bütün ekrandaki yazılar kırmızı olmayacak çoğu yeşil olacak bir kaçı kırmızı olucak aşağıdan donate olmayan duşa basın unclock du sanırım ama donate değil büyük harflerle yazılmış olana şimdi telefonu güncellediğim için göremiyorum o ekranı o yüzden orda yazanı söyleyemiyorum kusura bakmayın sonra telefonunuzu yeniden başlattığınızda her şey tamamdır cihazınızı unroot yapmak isterseniz yapın güncellemek isterseniz güncelleyin artık telefonunuz aramalara açık olacaktır eğer olurdu ilerki güncelleştirmelerden tekrar simlock isterse aynı işlemi yapıcaksınız ama odinden 4.0.4 e geri dönün çünkü telefonun rootlu olması gereklidir artık çoğu kişiye sorun olan problem çözülmüştür

Uzman Üye Bloother - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    411
    109 mesaja 152 teşekkür aldı
    Bu işlem her telefonda geçerli mi yoksa sadece N7000 için mi?
    Huawei P9 (L09)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    abi tekrar upload eder misin allahın askına

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    arkadaslar konuyu arastirdim ama forumda bulamadim. rizede yasiyorum. gurcistana gecip bitane kendime s5 aldim. simlock geldi telefonla beraber. cok iyi telefoncular yok burda gittim verdim acariz falan dediler hic biri acamadi. yani kutusunda falanda yaziyor zaten 5 dakika o ulkenin sim kartlarindan biriyle konusma yapinca simlock aciliyormus. ama benim tekrar geri gitme luksum yok suanda. o yuzden sabahtan beri forum forum site site bunun unlock hikayesini arastiriyorum ve hic bi sonuc bulamadim. gercekten bilgisi olan yasamis yada buna cozum bulmus birisi yorum yazar mi? tonla para verdim bi hevesle eve geldim sim karti tanimadi acayip moralim bozuldu. telefon calisiyor wifi falan baglaniyorsun bi sikinti yok herseyi isler halde ama sim kart calismadiktan sonra nedir yani? simdiden tesekkur ederiyorum yorumlariniz icin.
    Selametle...

Bu Konu için Etiketler