Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nexus açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Yeni Android
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    4
    4 mesaja 4 teşekkür aldı

Nexus açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?

facebook müşteri hizmetleri
    Jelly Bean yükledikten 2-3 gün sonra arkadaşımdan bluetooth la resim alıyordum. Aynı zamanda facebook açıktı, fakat bir an telefon kastı kendini ve birden bire kapandı. Ne olduğunu anlamadık. Şu an açılmıyor, araştırdım brick olabilir deniliyor. Ama durup dururken olur mu? Güncellemeden sonra kaç gün geçti sonrasında böyle hata görülür mü? Download modu bile gelmiyo. Power + SES AÇMA KAPAMA çalışmıyor. Fastmood a bi kere geçti bi daha açılmadı. Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.
    Konu akrep3467 tarafından (27.Aralık.2012 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.

Yardım Sever Üye plazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    13
    52 mesaja 69 teşekkür aldı
    Konu plazma tarafından (28.Aralık.2012 Saat 11:40 ) değiştirilmiştir.
    Tesekkur etme ne olur, arastir ogren seninde olur .
    Buradaki tum paylasimlarim yardim amaclidir, lutfen forumdaki uyeler om vs ile iletisim kurup yardim istemesinler forumda sorun eger bildigim bir konu ise cevap verilrim.
    Full brick half brick ok. mevcut boxlar : Spt, Z3x, Octopus, Riff Box, UNI, Cyclone, Mxkey, Setool, Gpg, FuriousGold (fullactive), Volcano, BST........vs

Yeni Android
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    4
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Denedim olmadı.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    tlncu root yapicakti ne oldu bilmiyorum.google yazisi geliyor altta kilit simgesi geliyor tlf baslamiyor.brick olmusmu nasil kurtaririz simdiden tskler

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    eğer sadece açılmıyorsa toolkit ile rom flashlayıp kurtarma şansın var boot edilmiyor olabilir cihazın hem brick durumunu hem boot olamama durumunu yaşadığım için çok da kolay brick olmayacağını söyleyebilirim nexus un

Aktif Üye atahan97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    şarjı bitmiş olabilir mi?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba Arkadaşlar

yurt dışından 20 gün önce I9250 Getirttim , kayıdını yaptım ancak15 gün oldu telefonda şebeke yok , btk'yı aradığımda kayıtın gerçekleştiğini söylediler imei de bir sıkıntı yok , sonra başka bir kart taktım bir müddet bekledikten sonra şebeke göründü ancak sonra tekrar gitti , bir kaç gündür kendi hattımı taktığımda da aynı sorunla karşılaşıyorum şebeke ya olmuyor yada çok az çekiyor sonra gidiyor.yardım ederseniz sevinirim.

Süper Üye mrdmrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    iSTaNBLuE
    Ettiği Teşekkür
    601
    550 mesaja 825 teşekkür aldı
    Alıntı acemi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar

yurt dışından 20 gün önce I9250 Getirttim , kayıdını yaptım ancak15 gün oldu telefonda şebeke yok , btk'yı aradığımda kayıtın gerçekleştiğini söylediler imei de bir sıkıntı yok , sonra başka bir kart taktım bir müddet bekledikten sonra şebeke göründü ancak sonra tekrar gitti , bir kaç gündür kendi hattımı taktığımda da aynı sorunla karşılaşıyorum şebeke ya olmuyor yada çok az çekiyor sonra gidiyor.yardım ederseniz sevinirim.
    Sistemden kaynaklidir forumdaki i9250 programlama ve gelistirmeden guncel firmware'lerden birini yukleyin duzelicektir

MrDMrC SeNT FRoM iPHoNe KiLLeR uSiNG SKYBLue TaPaTaLK
    MrDMrC

Duyuru:Bir süre Aranızda olamıyacağım Konularım Güncel Kalmayabilir. Kusurabakmayın...

◄●Omega v19.2◄●►Final JB 4.1.2●►

OlloS2 ARMAGEDDON RoM

CrEaTuRe 2 RoM 4.0.4

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı mrdmrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistemden kaynaklidir forumdaki i9250 programlama ve gelistirmeden guncel firmware'lerden birini yukleyin duzelicektir

MrDMrC SeNT FRoM iPHoNe KiLLeR uSiNG SKYBLue TaPaTaLK
    firmware deyince ne olduğunu hemen anladım telefon teknolojisine biraz fransızımda mesla bir linkini verseniz nasıl olur? teşekkürler...