Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HTC SENSE İÇİNDEKİ SİSTEM APK DOSYALARINI (hava durumu) S3 E KURMAK İÇİN PORTLAMA ?

Yeni Android ANIL007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

HTC SENSE İÇİNDEKİ SİSTEM APK DOSYALARINI (hava durumu) S3 E KURMAK İÇİN PORTLAMA ?

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar sense4all diye bir portlama çalışması var. Ben bunu *****ip s3e kurdum fakat stabil değil bilindiği gibi beta aşamasında. Arkadaşlar Çoğu samsung kullanıcıosı htclerin hava durumu ve saat vidgetlerini kullanmak iser ben de bunlardan biriyim
    Şimdi benim sorum şu: Ben htc sense romunun içinde bulunan bazı sistem apklarını çıkarıp s3e kurmaya çalıştım fakat olmadı, yüklenemedi. Ben bu apkları nasıl portlayabilirim s3 için lütfen yardım edin ya da bu konu hakkında fikirleri olanlar ya da yapabilecek arkadaşlar yapabilir mi ?

Herkes kendi romunu yapmaya çalışıyor. Gödüğüm o ki androidde geliştiriciler daha çok rom geliştirme peşinde. Ama inanın bu rom portlama işi de çok önemli. Lütfen bu tür çalışmalara da önem verelim. Ya yardımcı olalım.

Ettiği Teşekkür
    15
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ???

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ettiği Teşekkür
    15
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaş kimse mi merak etmiyo...

Gold Üye® mozug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    688 mesaja 866 teşekkür aldı
    Rom geliştirme dediniz işlem zaten portlama , yani hiç bir geliştirici sıfırdan yazmıyor romları, Yayınlanan kodları telefonlara portluyor. HTC nin apk lerini elbet portlayan birileri vardır, ama bu konuda ki yardımı ancak geliştiricilerden veya bu işi yapanlardan alabilirsiniz, normal kullnıcılar ancak size google dan aratıp link verir, gelişticiler de öyle her isteği ben şu işi yapayım diye portlamazlar (kendi isteklerine bağlı bir durudur yani) . Bu işi yapmak istiyorsanız Android yazılımını incelemezin, kaynaklara başvurmanız ve portlamayı öğrenmeniz gerekiyor, kimse size adım adım anlatmakla uğraşmaz. Bu işler biraz merak ve araştırma meselesi.

i
    Yeni Başlayanlar İçin Yararlı Bilgiler <---------- Bir Kere Okuyun En Azından.

AHLAKINIZ İKİ YÜZLÜYSE, ADALETİNİZDE İKİ YÜZLÜ OLUR

Ettiği Teşekkür
    15
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Haklısınız. Zaten normal kullanicilardan pek umudum yok. Onlarin arayip taradiklarini ben de internetten bulabilirim. Ben olur da bi gelistiriciye denk gelirsem diye actim konuyu. Umarim denk gelirim. Ben kendim de ugrasabilirim hatta ugrasiyorum ama inanin sartlarim cok elverissiz. Universite ogrencisiyim ve yurttayim. Gozlerimde problem var,ams ben bu tur seylerle ugrasmaktan zevk aliyorum. Ve arastirilarak yapilmayacak hicbir seyin olmadigina inaniyorum. Bu sensenin saat ve hava durumunu istiyorum ve ugrasacagim. Olur da bi gelistiriciye denk gelirsek daha kolay olur.