Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CyanogenMod 9.1 for Huawei U81xx Series [25012013] Complete in up

Yeni Üye birumut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    türkiye istanbul
    Ettiği Teşekkür
    12
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı KMLBLBL27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk yorum benden olsun hayırlı olsun.
    DEMEK ÖYLE KAMİL BİLE BİLE İKİ YEDİ ARKADAŞIM.. admin bunu ve üstteki arkadaşı .. lütfen siteden uzaklaştırın.

Profesyonel Android archleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    31
    344 mesaja 781 teşekkür aldı
    Alıntı birumut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DEMEK ÖYLE KAMİL BİLE BİLE İKİ YEDİ ARKADAŞIM.. admin bunu ve üstteki arkadaşı .. lütfen siteden uzaklaştırın.
    Verilen ROM'un virüslü olduğunu nasıl anladınız? Bu kanaate nereden vardınız?

................................... ADVANCED RIDING IS AN ART

Nereden
    türkiye istanbul
    Ettiği Teşekkür
    12
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Goole hesabıma erişim yapamadım devemlı hesabınız açık uyarısı aldım başka bir market versiyonu yükledim ondada aynı rom açılışta 25dk da açıldı yüleme yaptı google güzenlik uyarsı klasorü oluştu 2kademeli hesap kullandığım için telefonma mesaj geliyor sorun değil ama diğer arkadaşların bilgileriçalına bilir isterse bir arkadaş romu yüklesin belki ben yanlışş bilgi veriyorum yada bu ro kasıtlı olarak google tabanlı root erişimi engellemek için yapıldı bilemiyorum. kanaati arkadaşlar getirsin yükleyen başka kim varsa .

bir diğer dikkat çekici özellikte ilk yorum yapan arkadaşın nickindeki şifre açılımına dikkat ederseniz KAMİLBİLBİLESKIYEDİ anlamına geliyor üyelik bugün yapılmış .

yani sizce ne olabilri. ?

Profesyonel Android archleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    31
    344 mesaja 781 teşekkür aldı
    Her iki üye de SÜRESİZ banlanmıştır. Başlığı bilahare sileceğim.
    Uyarınıza teşekkürler.

................................... ADVANCED RIDING IS AN ART

5. archleo üyemize teşekkür edenler:

birumut (26.Ocak.2013)

Yardım Sever Üye nadiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    tr
    Ettiği Teşekkür
    27
    102 mesaja 217 teşekkür aldı
    Alıntı archleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her iki üye de SÜRESİZ banlanmıştır. Başlığı bilahare sileceğim.
    Uyarınıza teşekkürler.
    konuyu açan arkadaşın bir art niyeti olduğunu sanmıyorum, sonuçta xda'da paylaşılan link; diğer arkadaşın da sadece linki için banladıysanız yanlış yaptınız bence...

@birumut: ortalığı bulandırma, ben de yükledim romu; evet arkadaşın dediği gibi sorunsuz bir rom değil; tam tersine bayağı sorunlu ve ağır bir rom. başlangıçta sadece 10-20mb yer kalıyor hafızada; bu da inanılmaz hantallaştırıyor teli, ilk açılış da en az 20-30 dk arası gibi bayağı uzun bir sürede gerçekleşiyor. bunun dışında art niyet falan aramak; öküz altında buzağı aramaktır başka birşey değil...

Banned Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    romu dediklerine göre yapmazsanız açılmıyor ve gereksiz yere arkadasımız sayesinde ban yedim romun hiç bir sıkıntısı da yok tuzak flan da değil

Nereden
    türkiye istanbul
    Ettiği Teşekkür
    12
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Roma market yukledinmi peki? Madem kurdun art niyet aramadim sadece boyle bilmeden rom paylasilmaz ayrica sorunsuz deyip sorunlu rom paylasmak zaten sorumsuzluktur form kurallarinada aykiri paylasim.gereksiz koruma yapma bence.

Sent from my U8120 using Tapatalk 2

Yardım Sever Üye nadiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    tr
    Ettiği Teşekkür
    27
    102 mesaja 217 teşekkür aldı
    Roma market yukledinmi peki? Madem kurdun art niyet aramadim sadece boyle bilmeden rom paylasilmaz ayrica sorunsuz deyip sorunlu rom paylasmak zaten sorumsuzluktur form kurallarinada aykiri paylasim.gereksiz koruma yapma bence.

ben kimseyi gereksiz korumuyorum; hatta kimseyi korumuyorum... mesele arkadaş iyi niyetiyle bir paylaşım yapmış, bizim tel için cm9'u görünce biraz heyecanlanmış o kadar. ki çok yeni bir rom sonuçta... paylaşım yapılmasında bir beis yok...

Nereden
    türkiye istanbul
    Ettiği Teşekkür
    12
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    İyi guzel paylasim yaptin baslilta yazan soze bakan test etmis sanmazmi sorunsuz oldugunu idda etmek nekadar dogru ve kurallara uyan bir paylasim sence romu yukleyen kisinin bilgi almasi gerekir kaynak resim gerekir herkes herseyi paylasdin pzaman emege saygi
    Gereksiz yere insanlari neden ugrastiriyor sanki romu denemis iddali bir baslik atiyor . Kurallar belli.iyi niyet ariyorum ama acamice.

Banned Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    İyi guzel paylasim yaptin baslilta yazan soze bakan test etmis sanmazmi sorunsuz oldugunu idda etmek nekadar dogru ve kurallara uyan bir paylasim sence romu yukleyen kisinin bilgi almasi gerekir kaynak resim gerekir herkes herseyi paylasdin pzaman emege saygi
    Gereksiz yere insanlari neden ugrastiriyor sanki romu denemis iddali bir baslik atiyor . Kurallar belli.iyi niyet ariyorum ama acamice.

niye bilip bilmeden engellettiriyorsun ?

12. ecel11 üyemize teşekkür edenler:

intikam (31.Ocak.2013)

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu